Ringier vydal dva speciály Blesk vztahující se k Vánocům

bleskprozeny_vanoceVánoce začínají promlouvat do obsahu speciálů zavedených titulů. Vydavatelství Ringier Axel Springer CZ uvedl na české stánky s tiskem hned dva speciály časopisu Blesk vztahující se k nadcházejícím vánočním svátkům. Prvním je speciál Blesk pro ženy Vánoce s recepty, rady a tipy. Druhý vánoční speciál představuje Blesk: Vaše recepty, který nabídne mimo jiné recepty na domácí vánoční cukroví.

Prvním speciálním titulem je Blesk pro ženy speciál: Vánoce, v prodeji je od 7. listopadu za cenu 17 Kč. Uvnitř najdou čtenářky více než 60 inspirací k vánočním svátkům: „Magazín s podtitulem ‚163 nejlepších receptů, rad + tipů‘ slouží jako užitečný průvodce předvánočním obdobím a obsahuje praktické návody, postupy a nápady po každého. Čtenářům a čtenářkám poradí, jak vytvořit originální vánoční pohoštění za pár minut, napéct to nejchutnější pečivo, ozdobit byt či dům, vyrobit adventní věnce a připravit dokonalou sváteční tabuli. Kromě toho obsahuje recepty na tradiční i netradiční vánoční nápoje, zajímavé nápady na ‚jedlé dárky‘, velký vánoční horoskop a samozřejmě i tipy jak a kde si nejlépe užit adventní víkendy,“ uvedl Ringier Axel Springer.

Vánoce budou postupně obývat stránky druhého speciálu s hlavičkou Blesk – „Blesk: Vaše recepty„. Uvnitř se nachází recepty přímo od čtenářů s kompletním menu (polévky, předkrmy, hlavní jídla, dezerty). V prodeji je též od 7. listopadu za cenu 5,90 Kč. V aktuálním vydání najdou čtenáři recepty na domácí vánoční cukroví. Měsíčník nabídne též vánoční kuchařku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .