Placené slovenské portály jsou znovu dostupné zdarma bez registrace

Vybrané slovenské deníky a časopisy po třech měsících znovu zpřístupnily svůj obsah čtenářům zdarma. Nová akce zahrnuje nejčtenější zpravodajský portál SME.sk i přístup k tamním Hospodárskym novinám nebo k ekonomickému portálu eTrend.

Ilustrační foto - fotobanka Thinkstock

Ilustrační foto – fotobanka Thinkstock

Neplacený přístup k prémiovému obsahu v rámci slovenského internetu probíhá díky promoakci slovenské pobočky banky ČSOB. Ta v rámci projektu Chcemtovšetko.sk promuje své bankovní služby a otevírá cestu k veškerému obsahu na webech SME.sk, HNonline.sk a eTrend.sk.

V předchozí kampani, která proběhla v květnu, se přístup týkal všech titulů v rámci paywallu Piano. Nyní se objevuje pouze jedno médium z této skupiny – SME.sk. Do projektu se nyní zapojil vydavatel tamních Hospodárskych novín, a provozovatel portálu eTrend.sk. SME.sk a Trend patří do portfolia finanční skupiny Penta, Hospodárke noviny jsou aktivitou slovenské odnože vydavatelství MAFRA a spadají tedy do sféry vlivu podnikatele Andreje Babiše.

Skript na webu Chcemtovšetko.sk otevírá veškerý obsah tří portálů. Promoakce bude oficiálně ukončena 30. srpna, tehdy by měl skončit i volný přístup k placeným článkům. V květnu bylo možné se dostat k prémiovému obsahu ještě několik týdnů po oficiálním ukončení kampaně. „Odemykací skript“ totiž běžel na příslušné doméně až do konce června.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,