Pivní guru – třetí placený časopis bezplatného deníku Metro

pivniguruPřed měsícem se na českém trhu objevily dva placené projekty bezplatného deníku Metro – jedná se o magazíny Metro Hry a Metro Zdravé hubnutí. Od října uvádí vydavatelství Metro ČR novinku Pivní guru. Dvouměsíčník chce zaujmout nejen milovníky piva, na 68 stranách se čtenáři dozvědí o míchání pivních koktejlů či chmelové brigádě. Součástí jednotlivých vydání jsou rozhovory, komiks a povídka.

Pivní guru vyjde v nákladu 20 tisíc kusů

Nový projekt Pivní guru nabídne každé dva měsíce nejen informace a zajímavosti o zlatavém moku, jeho obsah doplňují rozhovory, komiks a povídku. „Máte rádi pivo a vždycky jste se o něm chtěli dozvědět víc? Nebo byste si rádi zkusili namíchat pivní koktejly či zjistili, jak to dnes chodí na chmelové brigádě?“ ptá se vydavatelství Metro ČR. V úvodním čísle nového periodika si kromě výše uvedeného přečtou čtenáři rozhovor s kapitánem plzeňské Viktorie Pavlem Horvátem.

PŘEČTĚTE SI: Týdeník Ekonom se dnes představuje v novém kabátě

Jsme národ pivařů, ale pořádný magazín o pivu tu není. Věřím, že Pivní guru tuhle mezeru vyplní a bude se líbit. Na své si samozřejmě přijdou i nepivaři a nepivařky,“ uvedl k novému projektu Pivní guru jeho šéfredaktor Petr Holeček. Dvouměsíčník vychází v nákladu 20 tisíc kusů za cenu 59 korun českých na osmašedesáti stranách.

pivniguru_velkeTitulní strana nového titulu Metro Pivní guru.

Před měsícem spuštěny Metro Hry a Zdravé hubnutí

Vydavatelství Metro ČR, jehož vlastníkem je z 60% mediální skupina Mafra a zbylou část vlastní koncern Metro International, představilo dva další nové časopisy. Placené projekty mohou pomoci mimo jiné pokrýt ztrátu. Mimo Deník Metro publikuje společnost bezplatný měsíčník Men Women Only.

SOUVISEJÍCÍ: Óčko uvede v březnu nové pořady a hitparádu

Měsíčník Metro Hry nabízí za cenu 14,90 Kč zábavu pro milovníky křížovek a luštění. Před měsícem odstartoval také titul Metro Zdravé hubnutí, měsíčník za cenu 19,90 Kč je naplněn tipy na zdravé hubnutí, stravu a životní styl.

Deník Metro v iPadu

Už dva měsíce si čtenáři mohou stáhnout mobilní aplikaci pro tablety iPad, stejně jako Deník Metro, tak i mobilní aplikace je k dispozici zcela zdarma. „Jasnou výhodou je, že za naši aplikaci nikdo nic neplatí. Věříme, že čtenáři mají právo na informace zdarma, které jim dokážeme poskytnout, a to jak v tištěné podobě, tak na internetu,“ řekl v srpnu šéfredaktor Metra Josef Rubeš. Stáhnout si lze kromě deníku Metro také bezplatné lifestylový magazín Men Women Only a jiná speciální vydání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .