Ordinace v růžové zahradě stále na špici sledovanosti

Seriál Ordinace v růžové zahradě, jehož 70. díl jsme viděli ve čtvrtek 4. května, si na své konto zapsal další rekord. Sledovalo ho rekordních 50,64 % diváků nad 15 let z těch, kteří danou dobu trávili čas s televizní obrazovkou.

Praha 5. května 2006 – Ordinace v růžové zahradě si své malé kulaté narozeniny (včera jsme totiž viděli již 70. díl) oslavila dalším rekordem. V kategorii dospělí 15+ dosáhla rekordního podílu na sledovanosti – dívalo se na ni 2 176 tisíc diváků, což je 50,64 % těch, kteří se rozhodli sledovat některý z domácích televizních programů. Rating pak dosáhl hodnoty 25,4 %, a to znamená, že seriál Ordinace v růžové zahradě si včera nenechalo ujít 25 diváků z každé stovky obyvatel České republiky starších 15 let.


Oblíbenému příběhu o lékařích, sestřičkách, pacientkách i láskách a neláskách daly opět přednost hlavně ženy. V kategorii 15 – 24 let se pro včerejší díl s názvem Chci, abys mě chtěl, rozhodlo 59,95 % divaček, v kategorii 15 – 54 let 57,29 % žen, které sledovaly některý z televizních programů. „Ordinace“ byla po Televizních novinách nejsledovanějším pořadem večera. 


Veronika Šmítková
Tisková mluvčí televize Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .