Novým programovým ředitelem TV Prima je Gordon Lovitt

radiotv-archiv28Novým programovým ředitelem Televize Prima je od 1. dubna 2008 Gordon Lovitt. Do Televize Prima přichází s bohatou profesní zkušeností na mediální scéně, zejména na pozici nezávislého konzultanta pro mediální a strategickou komunikaci v České republice a na dalších evropských trzích. „Jsem rád za příležitost a výzvu pracovat v Televizi Prima. Podle mě je potenciál této televize a jejího týmu velký, a to jak v současnosti, tak vzhledem k rozvoji digitálního vysílání,“ řekl dnes nový programový ředitel.

Gordon Lovitt (42) působil v posledních letech mimo jiné ve funkci poradce pro strategické rozhodování generálního ředitele rumunské veřejnoprávní televize TVR, jako dočasný ředitel hlavního programu této televize TVR1 či jako ředitel Mozaic Internet Media v České republice a dlouhodobý komunikační konzultant pro Genesis Telecommunications Laboratories. Mezi lety 1998 a 2000 byl Gordon Lovitt ředitelem strategického rozvoje a následně programovým ředitelem České televize. V České republice působí od roku 1994, ve volném čase rád hraje tenis či sleduje filmy.

RadioTV o jmenování Lovitta do pozice programového ředitele TV Prima informoval tiskový mluvčí televize Ladislav Pavlík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .