National Geographic je možné předplatit ve výhodném balíčku s měsíčníkem Forbes

natgeo_srpen2012

Předplatitelský servis Send nabízí čtenářům možnost výhodného kombinovaného předplatného dvou měsíčníku – National Geographic (Sanoma Media Praha) a Forbes (Business Consulting & Media). Díky této nabídce zaplatí zájemci 1 499 Kč a ušetří 250 Kč oproti individuální variantě. Ve čtvrtek 2. srpna vyšla nová čísla obou periodik. Na co se budete moci v novém čísle těšit?

National Geographic je nyní možno objednat si v kombinovaném balíčku s měsíčníkem Forbes, nabídku zprostředkuje předplatitelský servis Send.cz. První periodikum vydává mediální dům Sanoma Media Praha (vydává tituly jako je Vlasta, Story, Květy, Překvapení a jiné), druhé potom společnost Business Consulting & Media. Roční předplatné National Geographic stojí 899 Kč (jedno číslo je ve volném prodeji za 99 Kč), Forbes si můžete předplatit za 850 Kč (roční abonmá, jedno číslo za 89 Kč). Balíček obou titulů stojí 1 499 Kč, předplatitel tak společným abonmá ušetří 250 Kč. Měsíčník National Geographic je možné si předplatit také s poukázkou Eurolines v hodnotě 1 500 Kč za cenu 999 Kč (jedná se o roční předplatné).

Měsíčník National Geographic se v srpnu vydá na „Život po zraněném kolenu„, v Oglala Lokatě nemají místní klidu ani více než 120 let po masakru, přesto však doufají v naději. Článek „East Side Story“ zavede čtenáře do tepny letních olympijských her v Londýně, konkrétně do východní obnovené části. Na řadu ale přijdou také další témata.

K TÉMATU: Forbes Česko poprvé na stáncích, nejen ve velkých trafikách v Praze

Srpnové číslo měsíčníku Forbes má na titulní stránce Martina Wichterleho, potomka slavného vynálezce kontaktních čoček. Mezi dalšími tématy bude například „Příběh pražského maratonu“ či „Jak běhá český byznys„. Zářijové číslo bude v prodeji už od 31. července 2012. Doplňme, že české vydávání časopisu Forbes začalo v České republice loni v listopadu, společnost tiskne 20 tisíc výtisků. Celkem má titul 2 645 předplatitelů, ve volném prodeji projevuje zájem téměř 6 tisíc lidí, tzv. ostatní prodeje (rozdávané za nižší cenu) činí 2 tisíce.

Pro nové předplatitele vyhlásil měsíčník Forbes soutěž. Prvních 100 nových předplatitelů získá poukázku v hodnotě 500 Kč na výrobky značky Fatboy. Abonent, který bude v pořadí 151, získává prémiovou cenu – celou sadu výrobků Fatboy v hodnotě 50 000 Kč. Podrobnosti najdete na webu časopisu.

forbes_velkeSrpnová obálka měsíčníku Forbes

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .