Měsíčník Moje psychologie doznal změn, povede jej Simona Matásková

mojepsychologieMoje psychologie přišla na trh v nové podobě, magazín zaměřující se na čtenáře s „aktivním zájmem o svůj život“ prošel redesignem. Jeho autorkou je Lada Rudovská, publisherksa divize Časopisy vydavatelství Mladá fronta. Od 1. listopadu titul povede Simona Matásková, mimo jiné producentka pořadu Show Jana Krause. Ta současně vedla do července měsíčník Kraus.

Časopis, který vidí pod povrch

Ve středu 7. listopadu byl na český trh uveden měsíčník Moje psychologie (s podtitulem „Časopis, který vidí pod povrch“) v nové podobě. Společnost Mladá fronta titul relaunchovala u příležitosti svých šestých narozenin. „Časopis má nové logo, grafický design, laminomatovou obálku, na níž bude vždy ve velkém detailu vyfocena česká celebrita, která bude představena tak, jak ji čtenáři doposud neznají,“ doplňuje vydavatelství.

Klíčovými tématy Mojí psychologie bude nadále psychologie, ale též kariéra, mezilidské vztahy, osobnostní růst či výchova dětí a vzdělávání dospělých. Měsíčník není odborným periodikem, přesto se podle svých slov snaží spolupracovat s renomovanými psychology a profesionálními poradci. Cílovou skupinou jsou především čtenářky ve věku 25-45 let. Cena zůstává nezměněna – 69 Kč. Narozeninové číslo má 204 strany a kosmetický předmět jako příbal, následující čísla budou mít standardně 148 stran a měsíčník bude vycházet v nákladu 45 tisíc kusů.

radiotv_face_n05

Táňa Vilhelmová na obálce aktuálního čísla

V MOJÍ PSYCHOLOGII najdou čtenáři spoustu nových rubrik. Kromě velkého úvodního rozhovoru s Táňou Vilhelmovou je to třeba Poradna, kde budeme prostřednictvím našich odborníků čtenářům radit se všemi jejich problémy, rubrika AKTA bude zase každý měsíc mapovat jedno velké téma hned v několika článcích (v listopadovém čísle jsou to Úzkosti), Fejeton, který pro nás píše známý biolog, filozof a autor populárních knih Stanislav Komárek. A protože je nová MOJE PSYCHOLOGIE určena především ženám, vznikla také samostatná rubrika Krása & Styl, v níž najdou čtenářky praktické tipy a inspirace pro vnitřní i vnější krásu,“ říká autorka relaunche, publisherka divize Časopisy vydavatelství Mladá fronta Lada Rudovská.

Od 1. listopadu se novou šéfredaktorou titulu Moje psychologie stala Simona Matásková. Její jméno je spojeno s televizním pořadem Show Jana Krause na televizi Prima family. Do konce června vedla v konkurenčním vydavatelství Sanoma Media měsíčník Kraus. Nový design časopisu podpoří marketingová kampaň nejen v televizi a rádiu, ale také v tištěných periodikách, na Facebooku a díky přednostní pozici v trafikách.

Měsíčník Moje psychologie prezentuje vydavatelství Mladá fronta jako „lifestylový časopis pro všechny, kteří chtějí porozumět svým pocitům i pocitům ostatních lidí, chtějí rozpoznat možná úskalí vztahů se svými partnery, přáteli, dětmi či kolegy a najít návod na jejich řešení, chtějí lépe poznat sami sebe, využít svých možností a zbavit se slabostí„. Titul je určen „vzdělaným, zvídavým a náročným čtenářům, kterým nabízí novinářsky i odborně špičkově zpracované a zároveň čtivé články, kvalitní testy a analýzy„.

mojepsychologie_nove

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .