Kondice – lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě – vychází tento týden

kondice

Ve čtvrtek 22. září vyjde vůbec poprvé časopis Kondice, jednat se má o „první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě„. Kromě obrazové kvality a žurnalistické úrovně slibuje lékařskou odbornost. Čtenáři se na jeho stránkách setkají s řešením zdravotních a estetických problémů. Redakční tým netvoří jen novináři, ale též lékaři v roli profesionálních poradců. Tým celkem je sestaven z 26 lékařů a odborníků na výživu, krásu, psychologii a sport.

Předplatitelé dostanou dárky

Za novinkou Kondice stojí vydavatelství Easy Publishing, první číslo uvede na českých trh ve čtvrtek 22. září. Titul má vyjít v nákladu 50 tisíc výtisků. Sto osm stran čtení bude stát ve volném prodeji 39 Kč. Titul Kondice je vůbec prvním titulem v portfoliu společnosti Easy Publishing.

Nově založená firma slibuje předplatilům set hydratační krém Avene Hydrance Optimale a termální vodu Avene v ceně 620 Kč, nabídka platí pro předplatné do 22. října 2011. Roční abonmá za 390 Kč značí dvě čísla časopisu ročně zdarma. Předplatitelský servis zprostředkovává společnost Send.

Tištěné verzi předcházelo zprovoznění webu

Měsíčník Kondice se ještě před samotným vydání dočkal spuštění vlastní webové prezentace www.kondiceonline.cz. Přehledný a jednoduchý design je složen z osmi rubrik zaměřující se na životní styl (Vaše zdraví, Sex & vztahy, Jídlo & cestování, Vaše krása, Maminky & děti, Cvičení & diety, Privátní klinika, Blogy & příběhy).

Oficiální stránky www.kondiceonline.cz byly založeny koncem července letošního roku, titul má též svůj profil na Facebooku, v době vydání článku měly stránky přes 1 100 fanoušků.

kondiceonlineOficiální web www.kondiceonline.cz, Screenshot: RadioTV.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .