Hosté a téma pořadu Média a svět na ČT24 – neděle 3. února 2008

radiotv-archivDiskusní pořad Média a svět tuto neděli uvítá Víta Koláře, bývalého ředitele české sekce BBC. Zejména o ní bude hovořit. Sledujte 3. února na ČT24 od 16.35 hodin.

Pozornost nadcházejícího vydání pravidelného diskusního pořadu Média a svět v neděli 3. února 2008 od 16.35 hodin na zpravodajském kanálu ČT24 bude věnována již neexistující české sekci BBC.

Pozvání k debatě s moderátorem Petrem Skočdopolem přijal někdejší ředitel české sekce BBC Vít Kolář, novopečený držitel Řádu britského impéria. Ten mu propůjčila britská královna Alžběta II. právě za práci, již v rozhlasové stanici BBC vysílající v českém jazyce odvedl.

Vít Kolář promluví nejen o tom, jak se mu v prestižním rádiu působilo, odpoví i na otázku, kdy reálně převezme medaili symbolizující Řád britského impéria. Mimo jiné se také vyjádří k myšlence prezidenta Sarkozyho, aby i Francouzi měli „pod jednou střechou“ všechna média veřejné služby.

V reportáži Petra Vybírala zazní slova bývalých kolegů Víta Koláře. Novináři ze zaniklé české redakce BBC dají divákům nahlédnout do svých dalších profesních osudů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .