Filmag s postavičkou Šmouly, monotematický Filmag Extra celý o Harry Potterovi

smouli_filmag

Vydavatelství Řitka video uvedlo na trh exkluzivní vydání dvouměsíčníku Filmag, uvnitř každého výtisku najdou čtenáři jednu z figurek Šmoulů. Součástí aktuálního vydání je rovněž 5 DVD příloh. V monotematickém speciálu Filmag Extra si přijdou na své fanoušci Harryho Pottera. Fenoménu 21. století se redakce věnuje nejen z pohledu filmového. V prodeji jsou další mutace občasníku Filmag.

Příznivci velkých filmových událostí mají nyní možnost zakoupit si některou z mutací občasníku Filmag, který vydává společnost Řitka video. Konkrétně jimi jsou klasický Filmag, dále tituly Extra, Speciál a Téma. Chybět nebude ani tip na Filmag Události. Blíže vám navíc představíme obsah aktuálních čísel a DVD příloh.

Modrá mánie v aktuálním Filmagu i figurkou zdarma

Od 30. června je v České republice k dostání letní vydání dvojměsíčníku Filmag. Aktuální číslo najdou čtenáři na stáncích za cenu 129 Kč. Hlavním tématem čísla je chystaný celovečerní film Šmoulové, napůl hraný a animovaný snímek putuje do českých kin 11. srpna. Na 84 stranách přichystala redakce několik recenzí filmových novinek či chystaných DVD. Dále se čtenáři mohou těšit na obsáhlou recenzi exkluzivního vydání Pána prstenů – Prodloužené verze na moderním nosiči Blu-ray.

Z ARCHIVU: TV Barrandov nasadí nové Šmouly

K časopis Filmag však za sníženou cenu 129 Kč vydavatelství přibalí jednu z figurek modrých trpaslíků. Postavičky Šmoulů vyrábí společnost EP Line, hodnota jedné z nich je 79 Kč. Pravidelnou součástí magazínu jsou rovněž přiložená DVD, v novém čísle Filmagu se nachází pětice nosičů s filmy Sherlock Holmes: Nevyřešený případ, Nebohá paní pomsta, Gunbus: Banditi nebe, Báječný Robin Hood a animovaný snímek Herkules: Neporazitelný hrdina.

GLOSA K TÉMATU: Dětská slza sentimentu

filmag_titulka_smoula

V aktuálním číslem dvouměsíčníku Filmag najdou čtenáři kromě recenzí a DVD také přiloženou postavičku Šmouly.

Filmag Extra zaměřen na uzavírající se ságu o Harry Potterovi

Filmová heptologie (nebo chcete-li oktalogie) o Harry Potterovi se stává jediným tématem časopisu Filmag Extra. Občasník se zaměřuje na hororovou tématiku. Přílohou každého čísla, které stojí 76 Kč, jsou 3 DVD. Ačkoli by se mohlo zdát, že sága o Harry Potterovi je určena spíše dětem, vězte, že s přibývajícími díly se stávají filmy temnějšími. Nové číslo je k dostání od 22. června.

ZAJÍMAVOSTI: Spielberg a Abrams tvoří nové seriály pro americké stanice

Na více jak 30 stranách titulu Filmag Extra se nachází kompletní informace o všech filmech a knihách s tematikou Harry Potter. Samozřejmostí jsou informace ze zákulisí a jiné zajímavosti. Pro fanoušky je navíc připraven plakát, na jehož stranách je Hermiona Grangerová a Belatrix Lesrangeová. Až do 31. října navíc mohou čtenáři soutěžit o tři DVD s posledním dílem Harryho Pottera, resp. o interaktivní kouzelnickou hůlku.

filmag_titulka_extra_potter

Harry Potter je bezesporu fenoménem počátku 21. století, Filmag Extra se věnuje této heptalogii v celé šíři.

Představujeme další tituly společnosti Řitka video

Jak už jsme slíbili v úvodu, rádi bychom vás seznámili s dalšími tituly vydavatelství Řitka video. Filmag Speciál je opět dvouměsíčník, čtenáři jej zakoupí za cenu 76 Kč a kromě magazínu s válečnou tématikou získají čtenáři až 10 DVD titulů. Filmag Filly je určen „malým princeznám„, časopis nabízí hry, soutěže a omalovánky. Nedílnou součástí jsou sběratelské figurky.

FILMOVÝ ČASOPIS: Vychází Svět filmu – “měsíčník nejen pro filmové gurmány”

Filmag Téma je občasníkem zaměřujícím se vždy na jedno téma, přílohou jsou rovněž DVD. V aktuálním vydání se redakce věnuje historii Gormitů, tedy „nepřemožitelným vládcům přírody„, na novinovém stánku se občasník za cenu 76 Kč prodává se svěma DVD a hračkou Gormitů, zástupcem fiktivního národa.

AKTUÁLNĚ: Extra Publishing: Speciály, novinka o historii a rozvoj Extra Reader

Filmag Události je magazín zejména o druhé světové válce. Ke všem vydání přibaluje vydavatelství Řitka video filmová DVD s válečnou tématikou. Společnost dále nabízí celou řadu DVD. Více informací najdete na www.ritkavideo.cz nebo www.filmag.cz.

filmag_komplet

Společnost Řitka video se specializuje na časopisy s vkládanou DVD přílohou. Zpravidla se počet přiložených titulů pohybuje okolo deseti.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .