Sport GÓÓÓL – časopis pro náctileté

sport_gooolSpolečnost Ringier Axel Springer rozšiřuje značku Sport, od 3. října začně vycházet fotbalový měsíčník Sport GÓÓÓL pro čtenáře od 13 let.

Značka Sport představí novinku Sport GÓÓÓL, od 3. října rozšíří stávající portfolio deník Sport, Sport magazín, Nedělní Sport a www.isport.cz. Od 3. října bude k dostání každý měsíc pro čtenáře od 13 let. „Každé číslo časopisu zmapuje cestu jedné fotbalové ikony od prvního zápasu až na fotbalový Olymp, přinese rozhovor s nadějným českým fotbalistou, který má nakročeno do velkého světa, a netradičně představí vybraný fotbalový velkoklub. Chybět nebudou ani žebříčky Top 10 nejlepších střelců, brankářů, rychlíků či tvrďáků a zajímavosti o tom, za co slavní hráči utrácejí, jaké mají kopačky nebo co si píší na facebook. Kromě toho bude Sport GÓÓÓL také radit mladým fotbalistům, jak kráčet ve stopách legend – všechny čtenářské dotazy zodpoví renomovaní trenéři, kteří také vysvětlí, v čem je kouzlo Messiho, Rooneyho, Čecha nebo Ronalda,“ uvedlo vydavatelství Ringier Axel Springer.

Z ARCHIVU: Speciál Sport magazín ke Gambrinus lize

V obsahu měsíčníku Sport GÓÓÓL bude i pravidelné okénko do hokejového světa a představení idolu z jiného sportovního odvětví (v prvním čísle to bude „líný expres“, sprinter Usain Bolt). Součástí časopisu budou také unikátní tématické dárky – v prvním vydání najdou čtenáři tetovací fotbalový rukáv. Sport GÓÓÓL se zároveň stane novou sekcí na stránkách iSport.cz (www.isport.cz/goool) – zde si čtenáři budou navíc každý měsíc volit svůj fotbalový Tým snů,“ doplňuje Ringier Axel Springer. K dostání bude od pondělí 3. října za cenu 39 Kč. Vycházet bude v rozsahu 60 stran.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .