Scientific Amercian nekončí, nové číslo je v tisku

sciamTitul Scientific American pravidelně informuje o nejnovějších vědeckých poznatcích v průmyslu, medicíně, dopravě, ale také o dopadech vědy na ekonomiku společnosti. Zatím poslední číslo vyšlo v dubnu, další čísla se ovšem připravují.

Vydávání časopisu Scientific American se podařilo obnovit. Květnové číslo je aktuálně v tisku, informace se objevila na webu titulu www.sciam.cz, tuto zprávu nám potvrdil Bohumil Bouzek, šéfredaktor a vydavatel českého vydání. Tématem nového čísla je „Nová slunce, nečekané planety„, dále se dozvíme více o „Tichých mutacích DNA“ či tzv. Racetrack Memory, neboli „nové paměti pro počítače„.

Důvody zpoždění byly vysvětleny všem předplatitelům v osobním dopise, uvedl Bohumil Bouzek. Jak mají postupovat předplatitelé? „Jen neztrácet trpělivost a podívat se na naše stránky, na co se mohou těšit. Z naší strany se snažíme, aby všichni – a především předplatitelé – dostali svá čísla co nejdříve,“ děkuje za pochopení šéfredaktor. Podle webu jsou naplánována i další čísla, která dosud nevyšla. O podrobnějším harmonogramu vás budeme informovat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .