RF-Hobby chystá další speciály

21_extra_01-2011Vydavatelství RF-Hobby chystá na duben další z řady speciálu projektu 21. století s přívlastkem Extra. Zkrátka nepřijdou ani čtenáři History Revue.

První letošní 21. století EXTRA vyjde už 8. dubna, tématem bude „Krvavá historie světových náboženství„. Tým pod vedením šéfredaktora 21. století Pavla Šmejkala připravil články „Křižáci šířili svoji víru mečem„, „Čím víc bohů, tím lepší úroda?„, „Kanibalismus na pupku světa„, „Proč církev žehnala mučení a vraždění“ a mnoho jiných. Cena speciálu JARO/2011 bude opět 72,90 Kč, část nákladu vyjde s DVD „Evropa dosáhla míru, 17. století“ za cenu 129,90 Kč. Titul 21. století EXTRA vychází dvakrát ročně.

21. STOLETÍ: Vychází další titul s hlavičkou 21. století

O měsíc později, tedy 13. května, vychází History Revue speciál. Tématem bude „55 největších tyranů v dějinách světa„. Objednat si jej mohou čtenáři už nyní, stačí poslat SMS ve tvaru RF (mezera) 12 (mezera) JMÉNO (mezera) ULICE (mezera) ČÍSLO POPISNÉ (mezera) PSČ (mezera) MĚSTO a tuto zprávu odeslat na číslo 90206, obratem obdrží objednatel zpětnou SMS s potvrzením platby a přijetím objednávky. Cena SMS a časopisu je 70 Kč. 

AKTA HISTORY REVUE: Podívejte se na nový projekt RF-Hobby

Vydavatelství RF-Hobby vydává speciály kmenových titulů zpravidla dvakrát ročně. Za pět týdnů má navíc odstartovat nový projekt ze segmentu společenských titulů, konkrétně okolo časopisu Epocha. Více informací o titulech najdete na www.rf-hobby.cz. Ne všem titulům se ovšem daří, projekt Planeta Země, původně vydávaný pod názvem GLOBE REVUE, v březnu 2011 skončil. Vydavatel rozhodl o ukončení projektu počátkem letošního roku. Měsíčník přinášel informace o naší planetě, zajímavých místech a přírodě.

SOUVISEJÍCÍ: Globe Revue v současné podobě končí

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .