Postavte si model sluneční soustavy

modelslunecnisoustavyCelkem 52 čísel zavede čtenáře unikátní kolekce do tajů vesmíru a nabídne jim možnost sestavit si plně funkční model edice.

V každém z 52 čísel čtrnáctideníku „Postavte si model sluneční soustavy“ přinese součástky, které budete potřebovat při stavbě modelu sluneční soustavy. Jedná se o sběratelský kousek z limitované edice.

PŘEČTĚTE SI: Amercom uvádí Kosmos s DVD od History Channel

První číslo stojí 89 Kč, druhé číslo podle servisu Send.cz 169 Kč, od třetího čísla se cena zvýší na 249 Kč. Pro předplatitele je nachystáno několik dárků. Více informací na www.model-slunecnisoustavy.cz. Magazín uvádí na český trh Eaglemoss Publications Limited 2011.

PSALI JSME: Vyšla nová kolekce „Star Wars: Kultovní plavidla a vozidla“, nabízí kvalitu?

modelslunecnisoustavy_ukazka

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Jozef04

    U měsíců Saturn a Jupiter jsem měl vždy jeden měsíc ulomený . Hned jsem to reklamoval s tím , že opět dostanu tyto díly nové. Saturn jsem už dostal , ale zase jeden měsíc ulomený a Jupiter jsem ještě nedostal . Tak jsem se pustil do opravy sám , 1 mm vrtákem jsem v místě kde se mi ulomily měsíce vyvrtal otvor a měsíc jsem přilepil sekundovým lepidlem . To same je s některým závitem do kterého nemůžu našroubovat šroubek a proto je musím občas projet závitníkem . Převody Země taky drhnou .

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .