Podívejte se na nový projekt RF-Hobby

akta_history_logoVÍTE TO PRVNÍ – Už příští měsíc na novinové stánky dostane nový časopisecký projekt vydavatelství RF-Hobby. Dvouměsíčník Akta History Revue se zaměří (už dle názvu) na historii.

Vydavatelství RF-Hobby zatím oficiálně nesdělilo podrobnosti, v novém čísle magazínu 21.století (na stáncích se objeví 21. října) poutá na dvou stranách na dříve avizovanou novinku AKTA History Revue. Nový tematicky zaměřený dvouměsíčník nabízí „objevná fakta v co nejširších souvislostech a v co nejmenších detailech„. S tímto souvisí ústřední slogan „Historie zvětšená do nejmenších detailů„. Každé dva měsíce dostanou čtenáři 108 stran čtení o historii za cenu 54,90 Kč. Šéfredaktorem nového projektu byl jmenován Jan Zeman, který dosud zastupoval šéfredaktorku Enigmy.

PSALI JSME: V listopadu vyjde první číslo titulu Panorama 21.století

První číslo AKTA History Revue, které vyjde 11. listopadu 2010, se věnuje „Úchvatnému světu starověku„, čtenáři se dozví o Pilátu Pontském, královně Kleopatře, Alexandru Velikém nebo válečníku Attilovi. Každé dva měsíce změní časopisu barvu obálky, v únoru 2011 vyjde žluté číslo „Nejslavnější panovníci a panovnice„, v dubnu 2011 modrá obálka „To nejlepší z české historie„, v červnu šedá „Nejvýznamnější osobnosti„, srpnové červené číslo se zaměří na „Osudové konflikty“ a konečně listopadová oranžová zpraví čtenáře o „Největších historických záhadách„.

Koncept nového časopisu AKTA History Revue připomíná sesterský projekt Panorama 21.století, tento monotematický dvouměsíčník vychází od loňského listopadu, mezi tématy se střídají informace o vesmíru, archeologii, technologiích a lidském zdraví. RF-Hobby aktuálně vydává úspěšný společenský měsíčník History Revue, z něhož novinka vychází, aktuálně jej čte 131 tisíc čtenářů, od minulého MediaProjektu (výzkum čtenosti tištěných titulů) se jedná o vzestup čítající 27 tisíc čtenářů. Na trhu se objevuje dvakrát ročně speciál History Revue, nejnovější vydání se zabývá „99 osudovými momenty v dějinách lidstva„.

akta_history_slideshow
Nový projekt Akta History Revue uvede vydavatelství RF-Hobby na trh šestkrát ročně, za cenu 54,90 Kč získá čtenář 108 stran čtení. Zdroj: 21.století, RF-Hobby. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .