Pavel Šafr novým ředitelem skupiny Blesk

blesk Post ředitele skupiny Blesk přebírá od 1. května Pavel Šafr, dosud zastával post šéfredaktora společenského týdeníku Reflex.

Vladimír Mužík odstupuje na vlastní žádost z postu šéfredaktora, jeho místo zaujme od 1. května Pavel Šafr. Na novou pozici přechází z pozice šéfredaktora Reflexu. Ten povede nadále souběžně právě s deníkem Blesk. Oba tituly se řadí mezi nejúspěšnější tituly portfolia vydavatelství Ringier Axel Springer CZ.

PSALI JSME: První letošní speciál Reflexu: Příběhy odvahy

Libuše Šmuclerová, generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer CZ, dodává: „Ráda bych poděkovala Vladimíru Mužíkovi za vynikající a úspěšnou práci, kterou ve firmě v uplynulých deseti letech odvedl. Právě za jeho působení se Blesk stal nejvýznamnějším a nejvlivnějším deníkem na českém trhu. Věřím, že Pavel Šafr bude v tomto trendu pokračovat a přeji mu mnoho štěstí při plnění jeho nového úkolu.“

Pavel Šafr vedl v roce 1993 Český deník a o rok později přestoupil do deníku telegraf. Další kroky šéfredaktora Šafra vedly v roce 1997 do Lidových novin, posléze přestoupil do MF Dnes. Zástupcem generálního ředitele a ředitele redakcí ve vydavatelství Economia byl od roku 2007 do května 2008, kdy zakotvil v Reflexu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,