MF Dnes ode dneška s novou grafikou

mdnes_noveUKÁZKA UVNITŘ – Od pondělí 22. března můžete spatřit novou podobu druhého nejčtenějšího deníku v České republice – MF Dnes z vydavatelství Mafra.

Nová podoba deníku Mladá Fronta DNES se představuje dnes, v pondělí 22. března. Její nová podoba se zaměří na to, v čem je podle svých slov nejlepší – „v odhalování toho, co se skrývá za kulisami – pozadí událostí a jevů, rozsáhlé zpravodajství z vašeho regionu, velké ekonomické zpravodajství a servis pro čtenáře„. Mladá fronta už promuje novou na podobu na svém webu, probíhá i kampaň v rádiích či televizích.

PSALI JSME: Nová příloha MF Dnes startuje v sobotu

Grafické změny mají usnadnit zpracování nejen zpravodajských témat do větší hloubky než tomu bylo dosud, další výraznou změnou je kladení důrazu na zpravodajství z regionů, od úterý do soboty mají regionální témata vycházet už v druhém (a samostatném) sešitě. Čtyři dny v týdnu bude vycházet i velký sešit ekonomického zpravodajství a praktických informací pro spotřebitele. S vlastní titulní stranou bude vycházet i sportovní sešit. Více informací se dozvíte na blogu redakce Mladé fronty DNES.

K TÉMATU: MediaProjekt III.+IV.Q 2009: Blesk opět vévodí čtenosti tisku

mfdnes_intro

Nová podoba titulní strany deníku Mladá fronta DNES, kterou na novinových stáncích uvidíte poprvé 22. března, zdroj: mfdnes.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,