Magazín Svět mění formát a periodicitu

svet_prezidentOd ročníku 2011 se měsíčník Svět transformuje na čtrnáctideník, v příštím roce vyjde hned dvacetkrát. Současně mění formát, cenu a počet stran.

Před Štědrým dnem se na pultech objevilo první číslo nového ročníku časopisu Svět. Číslo 1/2011 v mnohém překvapilo, z měsíčníku se stává čtrnáctideník. Vydavatelství Extra Publishing uvedlo časopis Svět zároveň v menších rozměrech. Snížil se i počet stran, místo původních 100 nabízí každé číslo 68 stran včetně obálky. Současně došlo ke snížení ceny na 29,90 Kč. Cena ročního předplatného zůstává stejná (399 Kč), garantován je ovšem celkově větší počet stran  a při objednání do 31. ledna získá každý předplatitel dva speciály časopisu Svět jako bonus.

K TÉMATU: Časopis Svět se změnil, zprovoznil nový web

Důvody ozřejmilo vydavatelství: „Chceme na trhu zaplnit mezeru po červnovém přerušení činnosti vydavatelství 100+1 a jeho stejnojmenného časopisu.“ Časopis Svět prošel v září letošního roku větší grafickou úpravou a změnou podtitulu „obrazem“.

DOPORUČUJEME: Extra PC s přehlednější grafikou

České vydavatelství Extra Publishing stále provozuje novoroční soutěž o Ford Fiesta a 500 předplatných, soutěž končí právě 31. ledna. Součástí všech magazínu vydavatelství je malá průvodcovská příručka informující o možnostech zvýhodněného předplatného, nechybí ani termíny vydání jednotlivých titulů, vše v duchu hesla „Od historie k budoucnosti“ prezentující široké spektrum portfolia titulů.

PSALI JSME: Na stáncích je americký speciál měsíčníku Příroda

K dostání je v pořadí už čtvrtý speciál časopisu Svět, zimní vydání prezentuje přehled toho nejlepšího, co se za poslední čtyři roky událo na téma „40x neznámá místa planety„, na 140 stranách najdete přes dvě stě fotografií, součástí je přiložené DVD od IMAX. Více informací a celé číslo k prolistování najdete na www.extra-svet.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .