Instinkt Extra k příležitosti MFF Karlovy Vary

instinkt_extraVydavatelství Mediacop uvedlo na trhu speciální vydání časopisu Instinkt Extra s podtitulem „Chlap – o co mu jde?„.

K příležitosti konání Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vydává společnost Mediacop speciál Instinkt Extra, na jehož 150 stránkách se objeví 22 rozhovory s předními herci, režiséry, kritiky a mnoha dalšími. K dostání bude magazín do poloviny září za cenu 60 Kč. Redakce vyzpovídala Jiřího Langmajera, který je rovněž na titulní straně, dále pak Antonia Banderase, Jana Vondráčka, Václava Marhoula či Radoslava Brzobohatého.

SEKCE TISK: Bauer Media: Tajemné příběhy, Osudy hvězd

Na stránkách časopisu Instikt oslovila Marcela Pecháčková, zástupkyně šéfredaktora, nejprve muže: „Nadchl nás nápad soustředit se jen a jen na „mužskou záležitost“. Našli jsme mezi vámi několik pozoruhodných a ptali se: jak žijí, o čem přemýšlejí. Co jim dělá radost, v čem vidí naději,“ stranou nenechala ani něžné pohlaví: „Mám ráda příběhy. Raději než cokoliv. Tahám je z lidí, až se za mě moji blízcí omlouvají: Víte, ona je novinářka. Marně vysvětluju, že s profesí tahle vášeň nemá nic společného. Příběh každého a taky jeho interpretace je naprosto úchvatný, výmluvný, nikdy se toho nenabažím. Ne všichni muži v tomto magazínu nám svůj život chtěli vyprávět.“

instinkt_extra_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .