Ekonom a Respekt se speciálem

ekonomNová premiérová řada s názvem Edice Fenomén se dostala do distribučních sítí, vydavatelství Economia se chce zabývat tématy, která stojí v popředí zájmů čtenářů titulů Ekonom a Respekt.

Vydavatelství Economia uvedlo na český trh novou Edici Fenomén. Autorský tým tvoří novináři z redakcí titulů Ekonom a Respekt. Jednotlivá čísla mají rozsah 80-120 stran, celkový náklad činí 41 tisíc výtisků, z nichž 13 tisíc půjde do volného prodeje za cenu 79 Kč.

PSALI JSME: Nový vzhled webu iHNed.cz spuštěn

První číslo s titulem Byznys idol šlo do prodeje 19. května: „Vybraní čeští topmanažeři a byznysmeni se svěřují, kdo byl a je jejich manažerský idol, kterým se nechali inspirovat při rozjezdu kariéry. Kdo na ně měl největší vliv? Jaká jsou jejich pravidla pro úspěch v byznysu? Čeho je naopak třeba se vyvarovat? Součástí bude manažerské desatero českých byznysmenů a profil ‚idolu‚,“ uvedlo vydavatelství v tiskové zprávě.

Z ARCHIVU: HN mění šéfredaktora, Šimůnek se posouvá výše

Další číslo z edice vydavatelství Economia vyjde 13. června a ponese název „Historické osobnosti„, třetí číslo se objeví na stáncích 22. září s titulem „Nej… Češi a firmy v zahraničí„. Tématem posledního letošního čísla budou Technologie, zakoupit jej budete moci od 31. října.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .