Dvojčíslo Respektu v prodeji

respekt_noveTýdeník Respekt vychází v pondělí 18. dubna ve speciálním vydání. Dvojčíslo bude informovat o architektuře posledních 20 let.

Speciální dvojčíslo společenského týdeníku Respekt vychází v pondělí 18. dubna. Název zní „Krásné české domy“ a nabízí čtení o architektuře posledních 20 let. Čtenáři se dozví, jak levný je nejlevnější domek, přečtou si něco o nejlepších českých stavbách. Jedním z témat bude „Litomyšl-efekt – v historickém městě se daří nové architektuře„. Dvojčíslo bude k dostání za standardní cenu 39 Kč.

Z ARCHIVU: V týdeníku Respekt si přečteme literární přílohu

V další části Reflexu si budete moci přečíst o korupci, vládní krizi nebo článek Adama Šůry s názvem „Chci být jako Harry Potter“ pojednávající o tom, koho obdivují české děti. Jiří Sobota poté připravil téma vydání „Už tady zůstaneme„: „Průměrný lidský věk se rychle prodlužuje, maximální délka života však zůstává neměnná – nejstarší člověk se dožil sto dvaceti dvou let a čtyř měsíců. Naše těla mají zjevně biologický práh, který nelze překročit. Alespoň zatím. Lidstvo ještě nikdy nebylo tajemství nesmrtelnosti tak nebezpečně blízko,“ uvádí web www.respekt.cz.

PŘEČTETE SI: Projekt Piano startuje, ale revoluce se nekoná

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,