Druhá Panorama 21.století vyšla v jiném formátu

panorama_logohnedeDruhé vydání monotematického 21.století s přízviskem Panorama vychází v dříve avizovaném formátu vazby V2. Vydavatelství RF-Hobby navíc přišlo se speciálními druhy předplatného tohoto titulu.

Ačkoli bylo avizováno, že nový titul vydavatelství RF-Hobby s názvem Panorama 21.století bude vycházet ve stejném formát jako původní 21.století, nakonec vyšlo ve vazbě V1 (v této vazbě je vydáván například časopis Epocha). U druhého čísla přišlo vydavatelství s vazbou V2, ta je vhodnější zejména pro ukládání do knihovny, na hřbetu je vyznačen název titulu.

DŮM RF-HOBBY MIMO JINÉ VYDAL: Vyšlo první číslo trojjazyčného nákupního magazínu

panorama_hnedaMagazín Panorama 21.století vychází z poptávky po specializovaných tématech, která u čtenářů 21.století vítězí. Konkrétně první číslo bylo určeno všem příznivcům o vesmír. Aktuální číslo se věnuje archeologii a na stánku se prodává od čtvrtka 7.ledna za cenu 54,90Kč. Dvouměsíčník se bude věnovat i novým technologiím a lidskému tělu.

Pro ty, co nemají zájem o všechna témata a přesto si chtějí titul předplatit, přichází RF-Hobby s novinkou. Nakombinovat u předplatného lze buď všechna čtyři témata nebo jen tři, dvě, případně jediné téma. Více informací na webu časopisu.

PSALI JSME: V listopadu vyjde první číslo titulu Panorama 21.století

Dvouměsíčník je však jen jedním z mnoha speciálů, pro úspěch mimořádných čísel časopisů Enigma či History Revue se můžeme letos těšit ne jen na jediný, ale hned na dva speciály. Pokračují i další speciály, zmiňme 21.století Extra (jaro+podzim), Epocha Speciál (3x ročně), Zbraně speciál a další.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .