Deník E15 dostání v automatech

e15_mfOd začátku září je deník Mladá fronta E15 k dostání v Plzni, jedná se o první prodejní automat na noviny v České republice.

Vydavatelství Mladá fronta na začátku září rozjela pilotní projekt Mladá fronta E15, ekonomický list si obyvatelé Plzně mohou zakoupit na vybraných místech za cenu 5 Kč. Deník se ovšem prodává i na klasických novinových stáncích, prodej doplňuje síť kamelotů. „O zpoplatnění deníku uvažuje vydavatelství při vstupu na nové trhy v dalších krajských městech ČR,” uvedlo vydavatelství v červenci. Dosavadní regionální mutace budou nadále bezplatné

PSALI JSME: E15 možná míří do dalších regionů

Různé způsoby prodeje nám pomohou určit, jak by měl probíhat další rozvoj deníku Mladá fronta E15. Prodejní automaty jsou zajímavou alternativou. Noviny jsou v prodeji celých 24 hodin a navíc automat samotný je nepřehlédnutelným reklamním nosičem„, řekl Jan Plamínek, ředitel divize Mladá fronta E15, vydavatelství Mladá fronta. Se startem projektu se začala reklamní kampaň na bilboardech, anonce se dostanou rovněž do rozhlasového éteru. Již brzy by by mohly přibýt další nové nestandardní kanály volného prodeje, záležet bude na zájmu o pilotní plzeňský projekt. Ekonomický deník E15 začal vycházet v roce 2007, od dva roky později k němu přibyl multiregionální týdeník Sedmička, který je dostání zcela zdarma a vychází každý čtvrtek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,