Amercom uvádí Kosmos s DVD od History Channel

amercom_kosmosSpolečnost Amercom vydává od konce prosince novinkový titul zaměřující se na tajemství vesmíru. Čtrnáctideník Kosmos navíc obsahuje DVD přílohy s dokumenty od History Channel. Na stáncích je i nová DVD Kolekce romancí.

Na novinových stáncích se koncem prosince objevil zbrusu nový periodický titul Kosmos. Na svědomí jej má společnost Amercom, jež se zaměřuje na DVD edice rozličných témat. Portfolio magazínů rozšiřuje právě Kosmos, jak už název napovídá, novinka se zaměřuje na záhady spojené s vesmírem. První číslo vyšlo 20. prosince za cenu 19 Kč (stále je k dostání) spolu s první přílohou DVD – Exoplanety.

PSALI JSME: Kojak a Chůva k pohledání na stáncích jako DVD časopis

DVD přílohy nabízí dokumentární sérii Universe (Vesmír), který mohou aktuálně sledovat diváci satelitního programu History Channel. 3. ledna vyšlo druhé číslo periodika Kosmos, kromě DVD o cestách do vesmíru najdou čtenáři mapy sluneční soustavy a to za cenu 49 Kč. Od 3. čísla (vychází 17. ledna) se cena ustálí na 69 Kč a zároveň je od tohoto číslo možnost čtrnáctideník Kosmos předplatit za cenu 828 Kč za 12 čísel (resp. 1 656 Kč za 24 čísel) Součástí příštího čísla je zásobník na časopis.

amercom_kosmos_banner

Nový titul z portofolia Amercom se zaměřuje na vesmír. Součástí jsou DVD dokumenty od History Channel.

Čtrnáctideník Kosmos od společnosti Amercom je rozčleněn na několik tematických celků (Hvězdné safari s přehledem vesmírných objektů, průvodní text k DVD, encyklopedii atronomie a informace o noční obloze). Celkem se plánuje 56 čísel, formát magazínu je A4 o rozsahu 24 stran. Dokument na DVD je k dispozici v anglickém a českém znění, nechybí ani titulky (české, anglické, polské). Menší nevýhodou je DVD menu v polštině. Nepotěší ovšem obrazový formát, který je 4:3 a navíc je širokoúhlý (tedy s černými pruhy nahoře a dole v obraze).

Z ARCHIVU: Amercom přináší Velké bitvy historie

Společnost Amercom se soustřeďuje na magazíny s DVD přílohou od seriálů (Columbo, Chůva k pohledání, Monk,…), přes enycklopedie (II. světové války,…) a mnoho dalších magazínů včetně přílohy ve formě modelů (Požární automobily,…). Od 20. prosince vychází šestidílná Kolekce romancí – magazín s přílohou přináší romantické filmy v původním znění s českými titulky. Více informací na www.amercom.cz.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .