Amercom přináší Velké bitvy historie

amercom_logoUž tento týden se na pulty trafik dostane druhé číslo nové kolekce časopisů s vkládaným DVD nesoucí jméno Velké bitvy historie.

První číslo s názvem Bitva o Británii vyšlo 9. února, k dispozici bylo za cenu 19Kč, druhé číslo bude k mání za 59Kč, od třetího čísla je jeho definitivní cena 99Kč a až od tohoto čísla lze titul předplatit. Titul vydává společnost Amercom S.A. Lze předpokládat, že se časem do distribuce dostane celá kolekce opět od prvního čísla, vše bude záviset na zájmu ze strany čtenářů.

Edice si dává za úkol provést nejvýznamnějšími vojenskými konflikty v dějinách lidstva. V každém čísle najdete publikaci o zhruba 100 stranách, kniha navíc obsahuje podrobnosti a popisy zúčastněných stran a další historické, politické či geografické souvislosti. Další významnou součástí je i obsáhlý dokument na DVD.

Titul s periodicitou 14 dní nabídne široký záběr od starověkého Řecka až po moderní válečné konflikty. Už druhý díl přinese obsah související s Pearl Harbor. Kompletní plánovaný obsah najdete na webu společnosti Amercom.

velke_bitvy_historie

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .