Zrodilo se další kuriózní rádio na internetu

radiohighwaystar

Možná jste už o něm slyšeli, možná jste si dokonce zapnuli stream, ale určitě jste neviděli webovky. Řeč je o novém tanečním rádiu Highway Star, které spustilo provizorní hudební vysílání na internetu. A to na opravdu netradiční a nesouvisející doméně Darkomat.com. V současné době ale funguje pouze FB profil a stream, webovky dočasně zmizely.

Rádio Highway Star slibuje hudební program a pořady zaměřené na dance, trance, pop a oldies a hodlá se v budoucnu diametrálně odlišit od ostatních stanic v českém éteru. V současné době vysílá nemoderované vysílání, ale slibuje i specializované pořady, konkrétně pořad Šach Mat s Verou Patt. Momentálně je ale v provozu pouze provizorní nemoderovaný stream přes portál Play.cz, a Facebook profil. Webové stránky původně umístěné na adrese www.darkomat.com nejsou momentálně v provozu.

To co na tomhle počinu zaujme na první pohled ale není samotný program a hudební formát, nýbrž nesmyslná doména. Zvláště v situaci kdy byla ještě posledních několik dní k dispozici i vhodná doména Highwaystar.cz. Tu si nyní zaregistroval člen týmu konkurenčního Rádia Zlatá Praha, které rovněž působí na internetu.

Zvláštní je i nastavení hudebního formátu. Dance a trance má totiž doplnit pop a oldies. Tvůrci neuvádí, proč zvolili podobnou kombinaci. Může to být součást veřejně proklamovaného záměru se diametrálně odlišit od ostatních stanic v českém éteru.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .