Zpravodajské Rádio Česko zařazuje zbrusu nové magazíny

radiocesko_logo_mikrofon

PŘEHLED UVNITŘ – Na vlnách zpravodajské stanice ČRo Rádio Česko se od září objevují zbrusu nové magazíny, posluchači se jejich prostřednictvím dozvědí o možnostech alternativních investic, neziskovém sektoru a občanských iniciativách. Zkrátka nepřijdou příznivci výtvarného umění, na řadu se dostanou problémy tuzemské zdravotní péče.

Rádio Česko rozšiřuje portfolio magazínů

Rádio Česko zavedlo do svého programového schématu několik nových magazínů. Hned v pondělí se posluchači mohou těšit na týdeník s názvem „Kam s penězi„, v premiéře od 13:18 budou redaktoři referovat o alternativních investicích. V prvních dvou vydáních se redaktorka Barbora Kreuzerová zabývala například investicemi do mincí.

K TÉMATU: Zpravodajská stanice Českého rozhlasu plánuje rozšířit program

Každou středu od 9:46 naladíte na Rádiu Česko týdeník „Jak jinak„, náplní jsou občanské aktivity a neziskový sektor. První vydání zpravilo o maďarském projektu Bátor či též o excentrech Vlašim a Toulcův dvůr. Rovněž ve středu, ale od 13:18, můžete zavítat do světa výtvarného umění v rámci pořadu „Umění na vlnách„.

ROZHOVOR: Česká BBC byla nezávislá díky financím zvenčí. Politici si na ni netroufli

V neposlední řadě zařazuje Rádio Česko nový magazín „Na zdraví!„, podtitul formátu zní „pořad o šelestech v tuzemské zdravotní péči„. Od 13:46 se každý týden ozve redaktorka Naďa Bělovská, doposud se věnovala standardu a nadstandardu zdravotní péče, moderní oční operaci nebo rakovině prsu.

Novinky nasadilo Rádio Česko už v srpnu

Program Rádia Česko se začátkem srpna rozšířil o nové magazíny – Po škole (vždy v pondělí se už dle názvu zaměřuje na problémy českého vzdělávacího systému), pátek servíruje Ikony (kultovní osobnosti, budovy, předměty a produkty). V sobotu nadále redakce ČRo Rádio Česko připravuje komponovaný pořad o současné hudební scéně Music Bar, hodinový magazín se objevuje v sobotu krátce po poledni.

SOUVISEJÍCÍ: Rádio Česko rozšiřuje denní vysílání o 4 hodiny

cro_radiocesko_program_zari2011Přehled magazínů ČRo Rádio Česko. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .