Zlatá adventní neděle daruje velkou kolekci hudebních dárků

050_vikendtipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Vánoce jsou za dveřmi, přesně za sedm dní nastane pro většinu z nás nejkrásnější období v roce. Nejen proto rozdávají rádia ještě velkou řadu hudebních kolekcí. Nemine nás ani výlet za pohádkami, návštěva Queen, Beatles a mnoha jiných. Víkend, který je před námi, bude specifický také tím, že nás čeká nejdelší noc v roce. Co to znamená?

Víkendový speciál s…

Nejdelší víkend zažijeme při poslechu Radia Beat. Ptáte se proč? Playlist nasadí ty nejdelší rockové hity. Zlaté kolekce Supraphonu, která obsahuje hity Karla Gotta, Hany Zagorové, Václava Neckáře a jiných, vyhrávají o víkendu posluchači Rádia Blaník. Rádio Bonton naděluje CD zpěváka Seala.

PŘEČTĚTE SI: Čeká nás boj o bonitní kmitočty: Beat v Šumperku, Dance v Ostravě…

Předvánoční víkend chystá Country Radio. Pozorní posluchači si mohou odnést zcela nová CD od Spirituál Kvintetu, Věry Martinové,  Zuzany Navarové a mnoha jiných. Chcete-li vyhrát CD Dary Rolins s názvem Stereo, pak laďte vysílání Radia Egrensis.

TENTO TÝDEN: Rádio Sázava představilo novinku: Hvězdy regionu

Poslední víkend před Vánoci se na Kiss 98 zabalí do pohádkového hávu – o dvou dnech volna dostanete možnost vyhrát CD Lucky Bílé – Bílé Vánoce. Víkend s Lucií Bílou naladí rovněž posluchači Rádia Krokodýl, na četná přání zařazuje víkendový speciál, své největší hity představí sama Lucie Bílá. Soutěží se též o její nové a vánoční album.

radiotv_face_vikend

Koncerty, alba a jiné hudební delikatesy

Radio Bonton v neděli po 16. hodině nasazuje tradiční živé nahrávky, tento týden hraje prim Seal. Lady Gaga vystoupí na víkendové vlny ČRo 1 – Radiožurnálu, záznam z Madison Square Garden z roku 2011 poslouchejte po 23. hodině. Marija v ráji je název sobotního koncertu Classic FM, pochází z pera neznámého interpreta.

AKTUÁLNĚ: Radio Beat v městě draka, kmitočet Trutnov 91.4 MHz už je v provozu

Rockové tipy servírují Queen – A Night At The Opera (1975) na Radiu Čas Rock, The Beatles – Abbey Road na Gama Rádiu a do třetice devadesátkové Guns’n’Roses s jejich The Spaghetti Incident na Rock Rádiích. Další víkendové tipy hledejte níže v přiloženém dokumentu.

NENECHTE SI UJÍT: Představujeme prosincové novinky Českého rozhlasu Olomouc

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .