Zábřežská frekvence Radia Čas 88,6 MHz už je v provozu

cas-logo.jpg

Od tohoto týdne naladí posluchači Radia Čas v Zábřehu a okolí svou stanici na novém kmitočtu 88,6 MHz. Účelem nové frekvence je zlepšit pokrytí tohoto města, které je nedostatečně pokryto. Malý 50W bubláček může oslovit lehce přes 25 tisíc posluchačů. Který kmitočet bude následovat? A kolik jich společnost Juke Box provozuje?

Obyvatelé Zábřehu a okolí zachytí od tohoto týdne olomoucký program Radia Čas, jehož provozovatelem je společnost Jukebox, v lepší kvalitě. Až 25 tisíc potenciálních posluchačů se k vysílání Radia Čas dostane tak, že na svém přijímači zadá nominál 88,6 MHz. Bubláček s výkonem 50 W dokrývá oblasti, ve kterých byla dosud zhoršená kvalita příjmu.

Juke Box, společnost provozující Radio Čas, v těchto dnech vysílá hlavní program na jedenatřiceti kmitočtech, v koordinaci je technický prostředek ve Veselí nad Moravou, ke spuštění se chystá v pořadí 32. frekvence v Moravském Krumlově (97,7 MHz). Radio Čas Rock hraje na dvou kmitočtech, třetí, novojičínská se rozezní už brzy na 91,6 MHz.

Kompletní seznam všech frekvencí Radia Čas najdete na www.radiotv.cz/radio/cas/, svůj profil na stránkách RadioTV má i Radio Čas Dyje a to na www.radiotv.cz/radio/dje/.

main_cas

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .