Z brankáře Petra Čecha bude moderátor Evropy 2

petr_cechJedna z největších světových ikon současného fotbalu se na jeden den vzdá své kariéry a usedne za mikrofon Evropy 2. Řeč není o nikom jiném než Petru Čechovi. Už ve středu 29. června se na dvě hodiny promění na moderátora a bude moderovat program Vyber si na maXXimum. Skupina Lagardere Active ČR, která mimo jiné provozuje právě Evropu 2, nabízí posluchačům známé osobnosti za mikrofonem pravidelně.

Za mikrofon Evropy 2 usedne moderátorský benjamínek, ale naprostý profesionál ve své původní profesi. Petr Čech se ve středu promění za moderátora Evropy 2. Jak se Petr Čech osvědčí?

Petr Čech dvě hodiny coby moderátor Evropy 2

Ve středu 29. června se posluchači rádia Evropy 2 dočkají jednoho velkého překvapení. Světoznámý fotbalový brankář Petr Čech se na dvě hodiny promění za moderátora Evropy 2. Za mikrofon usedne v 18:00, tedy v době začátku hudebního programu Vyber si na maXXimum, v němž si pravidelně posluchači ve všední dny (kromě čtvrtka) mohou dvě hodiny psát o písničky na přání. Petr Čech tak na chvíli opustí zelený trávník a ovládne rozhlasový mikrofon.

Z ARCHIVU: I negativní reklama se počítá. V Lagardere si to uvědomují

Jak se Petr Čech dívá na nadcházející novou zkušenost? „Na Evropu 2 už se moc těším. V roli DJ jsem ještě nikdy nebyl, takže si to pořádně užiju. Hudbu mám hrozně rád, když mám volný čas, tak se jí i často věnuju. Doufám, že se trefím i do vkusu posluchačů Evropy 2 a užijí si to s námi na maximum,“ prozradil Petr Čech. Svou zálibu tak zúročí  přímo v ostrém vysílání nejposlouchanějšího rádia pro mladé posluchače v České republice. Připomeňme, že v minulosti na Expresradiu mohli posluchači slýchat „Expresranní hostování“, v programu známá osobnost dvě hodiny moderovala a poté hodinu byla hostem rozhovoru.

petr_cech_e2

Známé osobnosti moderují v rádiích Lagardere pravidelně

Rádia mediální skupiny Lagardere Active ČR pravidelně vsází na známé osobnosti za mikrofonem. Profesionální akrobatický lyžař Aleš Valenta moderuje přes tři roky na vlnách rádia Frekvence 1 ve všední dny formát Sportbar. Prakticky všichni moderátoři rádia Frekvence 1 jsou známí z televizních obrazovek, nejnověji jsou těmito posilami Linda Finková, Sandra Pogodová a Vlaďka Pirichová v Dámském klubu, resp. Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. V nočním programu se posluchači pravidelně setkávají s Jiřím Pomejem, ten s posluchači řeší jejich právě končící den.

PSALI JSME: Proč rádio v noci „nemluví“ a televize ano?


Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,