Vzniknul fanklub dopravního zpravodaje rádií Haná, Hey, Kiss JČ a Rubi

pecinka

ZAJÍMAVOST – Snad v každém rádiu se najde moderátor či postavička, která budí u posluchačů vášně. Jeden z nezaměnitelných hlasů patří také moderátoru dopravního servisu na několika českých a moravských rádií. Ano, Antonín Pečenka má vlastní klub fanoušků, prostřednictvím Facebooku se k němu zatím přihlásilo něco málo přes 30 lidí. Audio přinášíme uvnitř článku.

Fanoušci Antonína Pečenky s nadsázkou

Nezaměnitelný hlas Antonín Pečenka zní éterem několika rádií v dopravním zpravodajství, které připravuje společnost ACA 1213. Služeb využívají Rádio Haná, Radio Hey, rádio Kiss Jižní Čechy a Rádio Rubi. Na tom by samozřejmě nebylo nic až tak zajímavého… kdyby totiž projev Antonína Pečenky nebyl skutečně svérázný. (Dopravní zpravodajství nehlásí jen Antonín Pečenka, ale jedině on dokáže vzbudit větší emoce mezi posluchači.)

Fanklub totiž vzniká spíše jako recesistická skupina, hlas pana Pečenky není (s prominutím) zrovna dvakrát příjemný. Korunu všemu nasazují jeho neskutečné hlášky během půlminutového vstupu. Posuďte sami: „Pozor na nezvané hosty na rychlostní komunikaci R46 na 37. kilometru ve směru Olomouc – Prostějov. Měla se tam pohybovat totiž máma kačena s malými káčaty. Tak raději před těmito živými a zřejmě zmatenými tvory zpomalte.“

POSLECHNĚTE SI: ANTONÍN PEČENKA NA RÁDIU RUBI

Moravský fanklub Antonína Pečenky najdete, jak už bylo uvedeno, na Facebooku. Mimo fotogalerii a poznámek zde najdete i nahrávky z dopravního zpravodajství. Jedna poznámka z diskuze vystihuje celou situaci: „Můžete ho milovat, můžete ho nenávidět, ale to je tak jediné, co můžete dělat.“ Navíc jeho projev a hlášky nemohou nikoho nechat chladným – buď jej milujete, nebo nenávidíte. Ignorovat nebo mít neutrální názor prostě nejde.

pecenka_velkeAntonín Pečenka v nahrávacím studiu. Zdroj: Moravský fanclub Antonína Pečenky.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .