Vyprodané Konopiště bylo vrcholem narozeninových oslav Rádia BLANÍK, přinášíme galerii

Rádio BLANÍK uskutečnilo závěrečný třetí koncert k 15. výročí svého vysílání. Na vyprodaném Konopišti se setkala výjimečná sestava účinkujících. Nejžádanější hvězdou byl pochopitelně Karel Gott. Přinášíme fotogalerii z narozeninové akce.

Atmosféra narozeninového koncertu Rádia BLANÍK - Konopiště 2014

Atmosféra narozeninového koncertu Rádia BLANÍK – Konopiště 2014

V blanické premiéře se na pódiu objevili skupina Divokej Bill a zpěvačka Anna K. Ač byla nemocná, přijela a posluchačům zazpívala své nejznámější písničky. „Zpívala jsem hned po Karlu Gottovi. No, řekněte sami, kdy se někomu poštěstí, aby byl jeho předskokanem právě Karel Gott,“ řekla s úsměvem a lehkou nadsázkou sympatická zpěvačka, která si podle svých slov koncert užila a z publika byla nadšená.

Právě zmíněný Karel Gott byl bezpochyby největší hvězdou koncertu na Konopišti. A publiku se ukázal ve vrcholné formě! „Lidé ho nechtěli pustit z pódia, takže místo jedné písničky přidal ke svému programu dokonce dvě. Na místě byla i ruská televize, která právě na Konopišti natáčela o našem nejslavnějším zpěvákovi dokument. S jejich producentem jsme se shodli, že si nemohli vybrat lepší kulisu,“ řekl Vladislav Slezák, šéf marketingu Rádia BLANÍK, který měl celý koncert organizačně na starosti.

Největší hvězdou narozeninového koncertu Rádia BLANÍK byl Karel Gott

Největší hvězdou narozeninového koncertu Rádia BLANÍK byl Karel Gott

Z atmosféry vyprodaného přírodního divadla na Konopišti byli nadšení i ostatní hvězdní gratulanti. Za všechny jmenujme Jakuba Smolíka, Wabiho Daňka, Petra Spáleného s Miluškou Voborníkovou, Petra Koláře, Janka Ledeckého, Jardu Hypochondra, Štěpána Kojana, Petera Nagye nebo Helenu Vondráčkovou s Františkem Nedvědem, kteří v programu slavnostně pokřtili nové album Rádia BLANÍK, na kterém je celkem 15 neoblíbenějších písniček za 15 let Rádia BLANÍK. Dalšími hvězdnými kmotry byli Karel a Josef Vágnerovi, a spolu s nimi za Rádio BLANÍK Vladislav Slezák a také hudební ředitel Dušan Kotora.

Fotogalerie z celé akce je k dispozici na Facebooku Rádia BLANÍK a postupně se objevuje i na webu www.radioblanik.cz. Na stránkách se objeví i videomateriály. „V sobotu 14. června 2014 odvysílá Rádio BLANÍK výběr těch nejsilnějších momentů z našich letošních narozenin. Začátek tohoto speciálního pořadu je v 17 hodin,“ uvedl ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Fotogalerie narozeninového koncertu Rádia BLANÍK – Konopiště 2014

Za fotografie děkujeme Rádiu BLANÍK.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: