Víkendové tipy tři v jednom: Nevěra, hory a slovenská hudba

002_vikend_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTVTradiční programové pohledy do českých rádií jsou tu. Čeká nás trocha rockové nevěry, metalový nářez, hudební klasika, ale zavedeme vás přímo na zasněžené hory. Máte-li soutěžního ducha, pak vězte, že na vás rádia také myslí. Živá hudební vystoupení obstarají slovenští interpreti. Abychom neškudlili s tipy, čeká nás ještě navíc červená a modrá hudba – ta první bude chilli ostrá, druhá skutečně efektní.

Víkendové tipy jsou pro vás připraveny v tradičním formátu – kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

VÍKENDOVÝ TIP: Milan Fridrich sobotním hostem Frekvence 1

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přílohu si samozřejmě můžete nadále stáhnout. Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek večer.

radiotv_face_vikendVíkendové tipy RadioTV už v pátek na sociálních sítích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .