Víkend plný XXL hudebních lahůdek

008_vikend_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Ne, že by během ostatních víkendů ve vysílání českých rádií nebylo dosti kvalitní muziky. Přesto se tento týden sešlo několik skutečných lahůdek, o které vás nesmíme ochudit – namátkou Genesis, Johnny Cash, Bushido, Foo Fighters, Bruce Dickinson a (jak už napovídá obrázek v perexu) Anna K. Naladíte-li se na víkendové vlny, zahrajete si i slovní fotbal, zalyžujete zdarma, podíváte se na film a pomůžete ostatním.

TIPY TÝDNE RadioTV

Z bohaté nabídky vám každý týden vybereme největší lahůdky, o které byste rozhodně neměli přijít. Víkend s Annou K zažijete na vlnách Rádia Blaník, které se zpěvačkou zavzpomíná na její působení v divadle Semafor. Záznam jejího vystoupení z festivalu na Trnkobraní z roku 2011 naladíte v sobotu po 23. hodině na ČRo 1 – Radiožurnál.

Příznivci jiných rytmů nechť ladí Country Radio. 26. února by Johnny Cash oslavil 80. narozeniny. Tomuto umělci se Country Radio věnuje celý víkend, během něj zmapuje celou hudební kariéru a přinese navíc i specialitu v podobě záznamu živého vystoupení z pražské sportovní haly z roku 1978. Záznam koncertu uslyšíte v sobotu a neděli v 10.20.

Rádio Krokodýl zve posluchače na víkend s filmem Modrý Tygr, exkluzivní dárky a vstupenky do kina jsou samozřejmostí. A rovněž tento víkend Rádio Krokodýl pomáhá. Poslechněte si příběh posluchačky Moniky z Brna, která chce pomoci útulku Tibet.

Hold Jiřímu Trnkovi, který se narodil před 100 lety, vzdává ČRo Region střední Čechy v pátek po 17. hodině. V pořadu Nalaďte si legraci speciál s Patrikem Rozehnalem vás budou bavit Večerníčky.

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přílohu si samozřejmě můžete nadále stáhnout. Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek.

Přijměte prosím pozvání k víkendovým tipům, i o tomto víkendu vás zavedou do světa velmi krátkých vln. Čekají vás kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

vikend_tipy_radiotv_12-08

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .