Víkend na pokračování: Made In USA s Ježíškem a Zeppelin

049_vikendtipyPROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Víkendový program zapojí tentokrát hojně posluchače jednotlivých stanic, soutěže jsou s víkendovým vysíláním neodmyslitelně spjaty. Bonusem bude však možnost rozhodovat o tom, co se bude hrát. Živá muzika servíruje The Tap Tap v Opeře a R.E.M., bez přerušení vás čeká celá řada nejen rockových, ale i country alb. Vítejte u víkendových tipů RadioTV.cz.

Víkendový speciál s…

DOPLNĚNO: Rádio Haná o třetím adventním víkendu rozdává CD Seala a věnuje také vstupenky na koncert skupiny Čechomor, který se uskuteční v Prostějově 17. prosince v tamním Společenském domě. Jakmile vás moderátor vyzve, volejte studio – 585 22 55 88.

Radio Beat o víkendu z osudí loví dvojice kapel, které proti sobě nastoupí v základním kolem, v rámci Beat Cupu pak posluchači rozhodnou o tom, koho pošlou do dalších bojů. Rádio Blaník zve na víkend s Jankem Ledeckým, nebude chybět rozhovor, ale zejména volné vstupenky na Vánoční koncert v pražském Divadle Brodway a k tomu CD z muzikálu Vánoční zázrak. Víkend s R.E.M. zažijete na Rádiu Bonton, soutěží se o dvojdisk Part Lies, Part Hearts, Part Truth, Part Garbage 1982-2011.

ZAUJALO VÁS: Proběhl seminář od hudbě na Radiožurnálu a Dvojce Českého rozhlasu

Víkend s alby na pokračování se vrací po nějakém čase na Country Radio, písničky pěkně popořádku doplní soutěž o vstupenky na koňskou show Apassionata. Petr Bende zavítá na vlny rádia Egrensis. Soutěží se totiž o jeho CD s názvem Trojka.

DOPORUČUJEME: Gama Radio hraje v Chomutově, ke konci roku plánuje speciální off-air akce

Víkend Made In USA naopak chystá rádio Kiss 98. Na mušku si vezme všechny interprety, kteří z USA pocházejí. Zemí snů a splněných možností Vás provede David Krédl a Dušan Kreidl a pokud budete mít štěstí, vyhrajete CD Michaela Jacksona. Rádio Krokodýl pokračuje v nadělování mobilů i o víkendu, doplní jej speciál s filmem Velká vánoční jízda, vyhrávejte lístky do kina a balíček k filmu.

radiotv_face_vikend

Koncerty a alba bez přerušení

Rádio Bonton v rámci speciálního víkendu s R.E.M. odehraje záznam jejich koncertu v Austinu.  The Tap Tap v Opeře – záznam Velkého koncertu a Mikulášské nadílky s kapelou z Jedličkova ústavu a jejími hosty (Klárou Vytiskovou, Kamilem Střihavkou, Janem Haubertem, Tonyou Graves, Davidem Kollerem, Ondřejem Hejmou, Markem Ebenem, Xindlem X, Matějem Ruppertem a Tomášem Hanákem) odvysílá ČRo 1 – Radiožurnál. Classic FM zve na koncert Jan Kubelík: Burleska.

Vánoce ON-AIR: Rádia již nadělují lety balonem, mobily a pomáhají dětem

Radio Čas Rock odehraje album Come Out and Play z roku 1985, autorem je Twisted Sister. Stromboli a jejich stejnojmenné album staré 24let je na programu Gama Rádia v neděli v pravé poledne. Rock Radio dává prostor „hardrockovým bardům“ – Led Zeppelin a jejich IV z roku 1971.

PSALI JSME: Rádio City v prosinci naděluje zážitky a pořádá nebeský večírek

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .