Ve čtvrtek poprvé do školy, děti vám odvezou některá rádia

hura_do_skoly

První školní den – 1. 9. – je na spadnutí a česká rádia chystají několik událostí, které se k tomu vážou. Pro nejmenší školáky se chystá odvoz na jejich první den v lavicích, navíc dostanou výbavu a nezapomenutelné zážitky. Hitrádia si pozvou prvňáky přímo do vysílání, Krokodýl je sveze taxíkem, luxusní vůz bude přistaven od Rádia Valašska a výbavu dostanou od Rádia Jih.

Prvňáčci, hurá do školy s Hitrádiem

Vybraný prvňáček, jehož rodiče jej přihlásí do soutěže Hitrádia, se stane 1. září hvězdou ranního vysílání. Do soutěže se mohou registrovat pomocí formuláře na internetu Hitrádia. Vyplnit musí rodiče kromě kontaktních údajů také několik slov o svém dítku a připojí důvod, proč právě jejich ratolest má být vybrána.

Ovšem vybrané děti kromě hvězdných chvil v ranním vysílání získají ještě mnohem více, do školy je totiž Hitrádio odveze džípem a navíc dostanou dárky. Fotografie a videa z celého dne malého školáka budou vystaveny na webu příslušného Hitrádia. Aby na hvězdný den mohly děti vzpomínat, obdrží originální vzpomínkové album.

prvnacek_hitradioSvého prvňáčka hledají všechna Hitrádia. Více informací na www.hitradio.cz.

S Rádiem Jih poprvé do školy

Nastávající prvňáčky odveze na jejich „nejkrásnější první školní den“ také Rádio Jih. Dva vybrané školáky odveze rádiovými vozy přímo do školy, navíc dostanou školní pomůcky. Registrovat se lze přes SMS ve tvaru JIH (mezera) HRA (mezera) JMENO (mezera) BYDLISTE. Tuto zprávu je třeba následně odeslat na číslo 900 06 30 (cena SMS – 30 Kč). Poslední možný termín registrace je 30. srpen 2011.

Taxi pro prvňáčka od Rádia Krokodýl

Na nejmenší školáky nezapomíná ani Rádio Krokodýl. Přihlásit své potomky mohou rodiče prostřednictvím adresy pomoc@krokodyl.cz. Připojit musí jméno, adresu, telefon a důvod, proč má být jejich prvňáček vybrán.

Luxusním autem do školy s Rádiem Valašsko

Do školy se žáci, jejichž rodiče poslouchají Rádio Valašsko, budou moci vozit luxusním automobilem. Opět se stačí jen registrovat SMS ve tvaru VALASSKO (mezera) JMENO SKOLAKA (mezera) NAZEV SKOLY (mezera) CHCI a odeslat ji na 90 30 903 (cena SMS jsou 3 Kč). Akce probíhá od 1. září a trvá tři týdny. Přihlásit se mohou školáci a studenti z Valašského Meziříčí, Vsetína, Rožnova pod Radhoštěm a přilehlých obcí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .