V projektu City Live vystoupí živě Peter Aristone se zpěvačkou Mel C

Peter Aristone a Melanie C společně ve studiu. Foto: Brainzone

Peter Aristone a Melanie C společně ve studiu. Foto: Brainzone

Pražské Radio City v rámci projektu City Live navštíví britská zpěvačka Mel C, která se objevuje na debutovém albu slovenského hudebníka Petera Aristona. Oba společně odehrají a odzpívají skladbu Cool as You.

Peter nedávno natočil svoji první sólovou desku 19 Days in Tetbury, na kterou se mu povedlo získat hosty zvučných jmen. Zpěvačku Melanie C, někdejší členku Spice Girls, jež je proslulá zajímavými hudebními kousky především u svých sólových alb. Jejich spolupráci nyní mohou ocenit čeští i slovenští posluchači a to nejen ve vysílání pražského Radia City, ale ještě v tentýž večer i v Hard Rock Cafe.

Pořad City Live se zmíněnou dvojicí se objeví v sobotu 22. března odpoledne, následně se oba přesunou právě do Hard Rock Cafe. Mini-koncertu v prostorách Radia City se zúčastní také 10 vybraných posluchačů, kteří si můžou neobvyklý zážitek užít opravdu zblízka.

Má nejoblíbenější členka Spice Girls, Mel C, natočila duet se slovenským zpěvákem Peterem Aristonem! Už to je událost, ale oni ho navíc přijedou zazpívat naživo do CITY LIVE, no nemějte potom nos nahoru. Moc se na ně těším a už z toho nespím,“ říká s nadsázkou Petr Slíva, průvodce pořadu CITY LIVE na radiu City.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: