Tým Fajn rádií rozšiřují Smrtka a pevný Bojar

otecfurie

AUDIO UVNITŘ – Rozhlasová síť Fajn radio přivítala v moderátorském týmu novou posilu, stal se jí Dominik Turza, který je spíše známý jako Smrtka z televizní soutěže Novy s názvem Talentmánie. Ve vysílání je prezentován jako DJ Rockstar. V odpolední show Nekecej OnAir přibyla od pondělí 3. září nová rubrika „Pevný Bojar aneb rady otce Fúrie„. Programový prvek vychází ze stejnojmenného pořadu internetové televize Stream.cz.

Smrtka za mikrofonem

V odpoledním drivu 12-15 slýchají posluchači Fajn radia nový moderátorský hlas, Dominik Turza střídá ve stejném slotu kolegu Roberta Gajderoviče. Poprvé na sebe Dominik Turza výrazněji upozornil v show Talentmánie, kde se stylizoval jako Smrtka. Na Nově též účinkoval v seriálu První krok a provází pořadem Backstage na české MTV. Za mikrofone neusedá však poprvé, ještě nedávno moderoval na pražském Radiu Spin v odpoledním slotu.

Né náhodou dostal nabídku od produkce světově proslulého Cirque Du Soleil. Jsme proto rádi, že posílí team osobností Fajn rádií jako jsou Kazma, Tomášové Zástěra a Novotný,“ uvedl k novému hlasu Fajn radia programový ředitel Martin Maďarka pro server Marketing&Media. Odpolední vysílání DJ Rockstara zve na informace ze světa hudby, kultury a filmu a glosuje aktuální dění.

rockstar_fajn

Už v říjnu převezme Dominik Turza otěže podvečerního bloku To nejnovější, v němž jsou představovány aktuální hudební novinky. Fajn radio se též plánuje věnovat údajně blížícímu se konci světa dle májského kalendáře, v originální rubrice předvede DJ Rockstar „jednu ze svých dalších moderátorských poloh a schopností„. Programový ředitel Fajn rádií Martin Maďarka dodal: „Jsme přesvědčeni, že ‚konec světa‘ bude více než veselý.“

Pevný Bojar v odpolední show

V odpolední show Nekecej OnAir si moderátoři Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný připravili pro své posluchače novou rubriku „Pevný Bojar aneb rady otce Fúrie„. Jeden z moderátorů představuje otce Fura z Pevnosti Boyard, známé televizní soutěže, tentokrát se však představuje jako „otec Fúrie“ a náhodným kolemjdoucím dává rady. Rubrika vychází z pořadu, kteří oba protagonisté připravují pro internetovou televizi Stream.cz.

TEASER Pevný Bojar a otec Fúrie (Fajn radio) by Marketing&Media

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .