Startuje nové internetové M Radio od bývalých spolupracovníků SeeJay rádia

Foto: Facebook M radia

Foto: Facebook M radia

Od dnešního dne, tedy od 1. dubna 2014, zahajuje pravidelné vysílání nová internetová stanice M Radio. Hodlá se orientovat na pop-rock a přinášet převážně pozitivní informace. Ve výhledu je i terestrické vysílání DAB.

Za M Radiem, jeho vznikem a provozem, se skrývá několik lidí, kteří věří v sílu úsměvu a rozhlasového média a jeho možnosti, aby se stalo každodenním lidským společníkem, uvádí stanice na svém webu. Část týmu přešla do projektu z tanečního SeeJay radia a osvojila si základní filozofii. Tou je plnoformátové vysílání a rozmanité pořady na internetu s cílem proniknout i do terestrického vysílání prostřednictvím digitální platformy DAB.

Hlavním programovým tahákem má být spolupráce s komiky pořadu „Na Stojáka“, kteří budou připravovat rádiovou verzi stand-up comedy s názvem „Vysiláme Ve Stoje“.  První vydání by se mělo v programu objevit ve středu 9. dubna, bude na něm participovat například Ester Kočičková, Karel Hynek, Daniel Čech nebo Dominik Heřman Lev.

Hudebně se chce nová stanice orientovat na pop-rock, a oslovit posluchače od 25 do 55 let. Má jít o čistě české rádio, vlastněné malou českou společností a nikoli silnou mediální skupinou. Novou stanici provozuje nedávno založená společnost M Media Group, s.r.o, kterou vlastní Jana Popelková a Václav Tvrdek. Internetovou doménu Mradio.cz vlastní přímo Popelková.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: