Rádio Impuls AM dostane název Český Impuls

impuls-mikrofon-651

Druhý program celoplošného Rádia Impuls, který bude vysílat na středních vlnách, dostane název Český Impuls. Původní název Impuls AM provozovatel nevyužije, šlo tedy pouze o pracovní označení.

Provozovatelem tohoto programu bude dceřiná společnost majitele licence pro Rádio Impuls. To vlastní společnost Londa. Držení licence pro druhý kanál bude mít společnost Lin. Financování nové stanice bude v prvních měsících zajištěno z příjmů Rádia Impuls, posléze by měl druhý kanál rovněž vysílat reklamu a z ní financovat své vysílání.

Český Impuls bude vysílat na středních vlnách ze středočeských Líbeznic. Informačně se soustředí zejména na Prahu a střední Čechy, pokrýt by však měl široké okolí. Hudebně se zaměří na českou a slovenskou produkci. Bude mít tedy podobný formát, jaký ve svých začátcích mělo pražské Rádio Hey! a některé regionální pobočky.

Přesné datum zahájení vysílání zatím nebylo stanoveno. Nejzazším termínem je konec října, spuštění se tedy očekává v průběhu září nebo října. Do skupiny rádií ovládaných společností Londa patří vedle Rádia Impuls a stanice Český Impuls i značka RockZone 105,9.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .