Stanice BLANÍK a Impuls lákají na narozeniny Karla Gotta

Největší hvězdou narozeninového koncertu Rádia BLANÍK byl Karel Gott

Největší hvězdou narozeninového koncertu Rádia BLANÍK byl Karel Gott

Významné životní jubileum mistra Karla Gotta, který v pondělí 14. července oslaví 75. narozeniny, si speciálním vysíláním připomene Rádio BLANÍK i Rádio Impuls. Obě stanice věnují tomuto interpretovi celý den ve svém vysílání.

Rádio Impuls odvysílá v každé hodině dvě písně z repertoáru Karla Gotta. Po sedmé večer pak hraní mistrových skladeb završí speciálním dvouhodinovým blokem sestaveným pouze z jeho songů. Oslavě mistrova jubilea bude věnováno i mimořádné vydání zpravodajsko – publicistického podvečerního pořadu Kauza dne (18:00), jehož hostem bude právě Karel Gott.

Rádio BLANÍK pozvalo Karla Gotta na oslavu svých jubilejních 15. narozenin v rámci obří akce na Konopišti. „Nyní jsme moc rádi, že mu můžeme gratulaci oplatit,“ říká programový ředitel Rádia BLANÍK Daniel Rumpík. Na BLANÍKu budou od brzkého rána znít písničky Karla Gotta, s oslavencem je připraveno i milé povídání a prostor dostanou také gratulace posluchačů a kolegů legendárního zpěváka. „Chybět samozřejmě nebude ani jedno skutečně unikátní překvapení, kterým bychom chtěli Karlu Gottovi udělat radost,“ prozradil Daniel Rumpík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .