Spejbl a Hurvínek, Saxána, Zmožek, ostrovní folk a čili papričky

037_vikend

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV Pohádkový víkend vás čeká, pokud budete ladit některé z českých stanic. Setkat se na velmi krátkých vlnách můžete s takovými postavami jako jsou Josef a Hurvínek Spejblovi, paní Kateřina či Mánička. Ano, i pes Žeryk dostane svůj prostor. Na koštěti přiletí Saxána. O víkendu ovšem budete mít tu čest i se skutečnými lidmi – Marcel Zmožek, Red Hot Chili Peppers, Blue Efect a mnoho jinými. Ani tuto sobotu nechybí tipy na zajímavé víkendové dění.

Speciální víkend s…

Rádio Beat tento víkend zamíří mezi levoruké hráče, postižené muzikanty, kterým handicap nezabránil prosadit se, hudebníky různých etnik a podobně. To vše pod značkou Víkend menšin. Rádio Blaník zve na Víkend s Marcelem Zmožkem, zpěvák bude hostem vysílání a vyhrávat se bude jeho CD Láska je největší dar. Country Radio přichystalo Víkend ostrovního folku, hrát se budou písně z Irska, Skotska, Anglie či Austrálie.

ČRo 1 – Radiožurnál vysílá o víkendu z Pražského hradu, konkrétně pokrývá Svatováclavské vinobraní. Po oba dny bude od 10 do 16 hodin přítomen Petr Král ve stánku stanice, živé vysílání zprostředkuje Víkendový Radiožurnál s Václavem Žmolíkem. Víkend s Divadlem Spejbla a Hurvínka zažijete na ČRo Region (Střední Čechy), po oba víkendové dny je připraven po 17. hodin šedesátiminutový speciál s Patrikem Rozehnalem.

Evropa 2 věnuje víkend Red Hot Chili Peppers, jejich pět nejlepších alb vyhrávejte v sobotu a neděli. Rádio Jizera potěší příznivce skupiny Blue Effect, vstupenky na jejich koncert se rozdávají celý víkend. Kiss 98 představí slavné světového hudební producenty. Kiss Hády rozdávají poukazy na jízdu v rallycrossové trati. No a v neposlední řadě Rádio Krokodýl věnuje posluchačům volné vstupenky do kina na film Saxána a lexikon kouzel včetně speciálního balíčku.

vikend_tipy

Hudební víkendové tipy na koncerty a alba

Rádio Bonton pokračuje s druhým vydáním nového pořadu Bonton LIVE, každý pátek v premiéře od 19:00 (repríza v neděli po 16. a v úterý po 21. hodině) odehraje bez přerušení celý koncert. ČRo 1 – Radiožurnál zve na koncert z Gdaňska, kde vystoupil David Gilmour, člen skupiny Pink Floyd. Na Classic FM se můžete těšit na Bixio: Mamma.

Rádio Čas Rock nechalo posluchače zvolit albem týdne Radegast od skupiny Citron. Gama rádio nabídne též celou desku bez přerušování, konkrétně to bude Pink Floyd a Live CD 1 s názvem Pulse. No a rovněž zveme na Rockový referendum Rock Radia, tento týden dle přání posluchačů zazní Miluáju chána od Fanánky a Synů výčepu.

Mnohem více informací v PDF dokumentu

Jak už víte, podrobné informace o všech víkendových akcích najdete v přiloženém PDF dokumentu, který pro vás každý týden chystáme. Z programových dokumentů a her zveme na zářijovou novinku ČRo Region Vysočina. Cyklus Temná místa Vysočiny vzniká ve spolupráci s ČRo 6, tuto neděli se budou redaktoři věnovat pohnutým událostem ve vysočinském klášteře, kde komando SS kromě tří noviců zapříčinilo přesun všech řeholníků do plynových komor.

PDF DOKUMENT: PROGRAMOVÉ TIPY NA 37. TÝDEN

vikend_tipy_banner_035a


Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .