Soutěžní říjen Rádia Jihlava rozdává pivo, dorty a vstupenky

jihlava_pivo

Na Rádiu Jihlava vyhrávají posluchači celý říjen řadu zajímavých cen. Sladký říjen prožije hned několik šťastlivců, mimo jiné každé všední ráno se totiž rozdává sladká odměna v podobě dortů. Už od dnešního dne mají šanci vyhrát příznivci zlatavého moku, ceny jsou ukryty na Jihlavsku. Posluchači zasílající vtipy pak mají do třetice možnost získat volné vstupenky na Dívčí válku.

Sladký říjen na Rádiu Jihlava

Všední rána umožní posluchačům Rádia Jihlava získat jeden z celkem dvaceti speciálních dortů – ovocné, marcipánové a jiné. Kdykoli v ranním vysílání od 9.00 do 10.00 vyštěká pes Lesan jedno „šťastné číslo“. Ten, kdo chce dort získat, musí přijít co nejrychleji do sídla studia Rádia Jihlava v obchodním centru City Park a moderátorce říci správné číslo. Soutěž už má první výherce, do konce října zbývá stále ještě celá řada sladkých odměn.

jihlava_dortPrvní šťastná výherkyně ovocného dortu. Foto: Rádio Jihlava

Poklad Rádia Jihlava aneb 300 lahví piva

Celkem 300 lahví piva je od 10. října ukryto po okolí Jihlavska. Rádio Jihlava obdaruje 50 soutěžících, každý si tedy odnese šest točených, nefiltrovaných a nepasterizovaných piv přímo z výčepu. Po Jihlavě a okolí – v městech i obcích Jihlavska – jsou dle Anny Petřivé z Rádia Jihlava ukryty prázdne lahve od piva, všechny se navíc nachází mimo dosah dětí. Každý den vyhlašují moderátoři Rádia Jihlava nápovědy o lokaci lahví. Nálezci si pro obsah dojdou do sídla stanice, tam jim předají moderátoři poukázku.

Získejte vstupenky na Dívčí válku

Volné lístky na představení Dívčí válka získávající také posluchači Rádia Jihlava. Úkolem je poslouchat vysílání stanice a zavolat v čase od 18.00 do 19.00 svůj oblíbený vtip na linku 725 00 1011.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: