Soutěž „Poslouchej – Vyhraj – Cestuj“ v plném proudu na Country Radiu

country_soutezrijenAUDIO UVNITŘCountry Radio spustilo v pondělí velkou říjnovou soutěž „Poslouchej – Vyhraj – Cestuj„. Moderátoři vyhlašují v nepravidelných časech úryvek z textu písně. Ve chvíli, kdy se tato píseň zazní, se musí posluchači co nejrychleji dovolat do studia. Celý měsíc se rozdává celá řada dílčích cen, poslední den soutěže padne roční zapůjčení vozu.

Roční zapůjčení vozu Opel Corsa Enjoy

Kdykoli v období od 3. do 31. října se může ve vysílání Country Radia objevit z úst moderátorů úryvek textu písně. V okamžiku, kdy zazní píseň, která obsahuje úryvek z tohoto textu, musí se soutěžící dovolat do studia na linku 2 510 24 510. První, kdo tak učiní a identifikuje správně píseň (tedy jméno interpreta a název skladby), získává denní výhru.

SELF-PROMOTION: Poslouchej – Vyhraj – Cestuj

Denní výhrou se rozumí například lety horkovzdušným balonem, prohlídka Prahy z vozítek Segway, pobyt na ranči, motocykl Harley Davidson na víkend, eletrokolo na týden a mnoho jiných cen. Denní výhru může získat za celou dobu konání soutěže každý soutěžící pouze jednou.

PSALI JSME: Country Radio mění logo, motivem je slunce

Sledovat vysílání v pracovní dny od 5.00 do 18.00 se ovšem vyplatí po celou dobu. V pondělí 31. října, tedy v den finále, bude třeba znát co nejvíce názvů písní a jmen interpretů. Podrobnosti k finálové části soutěže se posluchači dozví z vysílání Country Radia právě 31. října 2011 (opakovaně mezi 05.00 a 14.00). Hlavní výhrou je zapůjčení automobilu Opel Corsa Enjoy na jeden rok od společnosti Autovars.

countryvyhraHlavní výhrou je zapůjčení automobilu Opel Corsa Enjoy na jeden rok od společnosti Autovars

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: