Sobotní narozeninový koncert Rádia BLANÍK na Konopišti je už zcela vyprodaný

Zájem o letošní narozeninový koncert Rádia BLANÍK na Konopišti byl také letos mimořádný. Koncert je už několik dní před zahájením zcela vyprodaný. Od pátku bude stanice vysílat aktuální vstupy a informace z příprav.

Vstup do areálu na Konopišti, archivní foto z roku 2014

Vstup do areálu na Konopišti, archivní foto z roku 2014

Premiéra pro Kristínu, Čechomor nebo Aleše Brichtu

Loni jsme s velkým úspěchem slavili půlkulatiny našeho rádia a laťku jsme nastavili skutečně vysoko. Proto jsme rádi, že naše posluchače zaujal v takovém počtu i náš letošní program,“ přiznává programový ředitel Daniel Rumpík.

Sestavu našich zpívajících gratulantů jsme namixovali tak, aby si publikum užilo jak ty, kteří se na toto úžasné místo rádi vracejí, tak i interprety, které tu uvidíme poprvé. Svoji premiéru tak na blanickém Konopišti prožije například půvabná slovenská zpěvačka Kristína, která je stále větší hvězdou také u nás v Čechách, dále pak oblíbená skupina Čechomor nebo zpěvák Aleš Brichta,“ dodal marketingový ředitel Vladislav Slezák.

Na Konopišti se pak dále objeví také Hana Zagorová, Václav Neckář, Miroslav Žbirka, Marie Rottrová, No Name, Petr Rezek a další. Koncert se uskuteční v sobotu 6. června 2015. Už od pátku se ve vysílání Rádia BLANÍK budou objevovat živé vstupy a postupně se na webu a Facebooku Rádia BLANÍK objeví i fotogalerie.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: