Sluníčkové léto s Blaníkem vrcholí, rádio zařídí o hodinu delší volno

blanik_slunce_velkeRádio Blaník pokračuje s programovým konceptem „Sluníčkové léto„, v jehož rámci mimo jiné rozdává letecké zájezdy. Nadále navštěvuje posluchače přímo u nich v regionu, letní Slavnosti se vydají napříč republikou ještě pětkrát. Fotografie z jednotlivých akcí nadále najdou zájemci přímo na webu www.radioblanik.cz. Nejnověji zařídí posluchačům o hodinu delší volno z práce.

S Blaníkem k moři a zadarmo finišuje

Do finále míří soutěž „S Blaníkem k moři a zadarmo„. Každý den do 31. srpna mohou nadále jet posluchači na luxusní zájezd na Tureckou riviéru. Úkolem je sledovat vysílání a ve chvíli, kdy zazní po sobě tři různé české písničky od stejného interpreta, musí se dovolat na číslo Rádia Blaník (800 109 109) a být první v pořadí.

K TÉMATU: Blaník opět v létě rozdává zájezdy k moři

Další letní Slavnosti Rádia Blaník v Čimelicích

Letní Slavnosti Rádia Blaník ještě nekončí, fanoušci stanice se mohou s týmem potkat v sobotu 27. srpna od 14:00 u sportovní haly v Čimelicích. Na místě čekají všechny pouťové atrakce, stánky s občerstvením, taneční a ohňová show a pravé středověké hry. Program zahájí Rádio Blaník ve 14:00.

PSALI JSME: Rádio Blaník má na webu vlastní podcast

Chybět nebude ani koncertní program Rádia Blaník, od 17:00 všem zahrají a zazpívají Peter Nagy, Jakub Smolík, Děti ráje, Josef Vágner, Šárka Rezková a Štěpán Kojan ze skupiny Keks. Vstupné se neplatí a mimo zmíněné interprety vystoupí další. Akce se koná při příležitosti výstavy květin.

blanik_banner_original

Zařiďte si volno u šéfa, Blaník nabídne CD set

V týdnu od 22. srpna každý všední den probíhá nová soutěž Rádia Blaník. Pracovní kolektivy mají přemluvit svého šéfa, aby je pustil z práce o hodinu dříve. Ve vysílání po 13. hodině následně moderátor vyhlásí, kdy mají kolektivy psát přihlašovací SMS na číslo 603 118 118, v níž uvedou jméno šéfa a organizace. První příchozí odpověď zajistí šéfovi dárek v podobě hudebního nosiče s českou muzikou Rádia Blaník a písničkou na přání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: