Skupina GES vytvořila novou značku pro své rozhlasové aktivity

radio-united-groupPůvodní stanice skupiny Radio Investments a MII Praha budou v rámci mediální skupiny GES fungovat pod souhrnným označením Radio United Group. Budou pod správou nově vzniklé společnosti stejného jména.

Mediální skupina GES podnikatele Ivana Zacha, která prostřednictvím své firmy GES Media Asset stoprocentně vlastní společnost Radio United, dokončila převzetí nově získaných rádií Kiss a dalších stanic, které dříve patřily společnostem Radio Investments a MII Praha. Upozornil na to server Mediaguru.cz. Společnost Radio United vznikla koncem loňského roku a zastřeší rozhlasové aktivity skupiny GES.

Do skupiny budou patřit i nově nabyté značky Kiss, Beat, Country, Spin, Rádio Jizera nebo alternativní Radio 1 plus síť rockově-sportovních stanic Hey!. Na českém rozhlasovém trhu se tak zformovala další významná vlastnická skupina. Na privátním trhu tak budou soupeřit skupiny Media Bohemia, Lagardere Active a GES/Radio United a společnost Londa, která provozuje Rádio Impuls a pražskou stanici RockZone 105,9.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,