Síť RockRádio si připomíná šesté výročí, dnes uspořádá první ze dvou velkých koncertů

rockradio-narozeniny-koncert-651-noperex

Prvního prosince to bude na den přesně 6 let co se poprvé jihočeským, středočeským a západočeským éterem rozezněl signál RockRádií. Jde o nejmladší rodinu stanic z portfolia skupiny Media Bohemia, která vysílá díky spolupráci tří dlouhodobě úspěšných stanic. Síť tvoří RockRádio Prácheň, RockRádio Gold a RockRádio Šumava.

Rozhodli jsme se oslavit šestileté působení RockRádií v českém éteru s našimi posluchači a to ve velkém stylu dvěma již tradičními velkými koncerty v západočeské a jihočeské metropoli. Ten první západočeský se uskuteční již 21. 11. ve sportovní hale TJ Lokomotiva v Plzni a v rámci několikahodinového maratonu zde vystoupí skupiny Mash, Metal Mode, Kreyson, Walda Gang, Harlej a Horkýže slíže. Vstupné je i tentokrát cenově velmi příznivé, protože tyto koncerty mají být především dárkem pro naše věrné příznivce a věřte, že si naše poděkování rozhodně zaslouží,“ říká programový ředitel Petr Sznapka.

První narozeninový koncert provází masivní a vizuálně atraktivní forma outdoorové a on-line prezentace stejně jako on-air kampaň za přispění několika rozdílných kreativních rozhlasových spotů. Další narozeninový koncert je naplánovaný na polovinu prosince v Českých Budějovicích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .