Silvestr 2011: Soukromá rádia zahájí silvestrovské oslavy už 30.12.

silvestr_2011_01

AUDIOPRŮVODCE – Hlavní silvestrovské oslavy začínají sice 31. prosince, nicméně už 30. prosince se v mnohých rádiích připravují a chystají speciální program. Hudba na přání je společným jmenovatelem mnohých programů, pro náročnější či zábavy lačné posluchače se toho ovšem chystá také mnoho. Vítáme vás u podrobného průvodce silvestrovským a novoročním éterem všech komerčních rádiích v České republice.

Co se chystá ve veřejnoprávním rozhlase již od nás víte, nyní se sluší představit programové schéma většiny tuzemských soukromých stanic. Jak už se stalo dobrý zvykem, neochudíme vás o nejzajímavější nahrávky z rádií – self-promotion na silvestrovský program. Ať vám tento průvodce slouží i ke konci roku 2011.

Silvestr 2011: Pozvánky na vysílání Českého rozhlasu

Děkujeme tímto ještě jednou všem za vynikající spolupráci na tvorbě tohoto programového průvodce.

radiotv_face_n05

Podrobný program na poslední dny letošního roku:

Radio 1 přivítá ve 20.00 v Audienci speciálního hosta, představen bude až v poslední den letošního roku. Speciální silvestrovské vysílá odstartují Josef Sedloň, Pierre Urban a další moderátoři Radia 1 ve 22.00. Na Nový rok vysílá Radio 1 bez jediné reklamy. Radio Beat chystá další Prasárnu, desátý ročník tradiční zabíjačky se koná na zahradě Beatu od 10.00.

Prasárna 2011 Radia Beat

Rádio Blaník zahájí večer v 17.00 výběrem nejlepších momentů z letošního Narozeninového koncertu pro všechny bezva lidi. Dvě hodiny poté začínají dvouhodinové vzkazy a písničková přání, Martin Císař vás na Silvestrovské diskotéce provede nejlepšími českými diskohity a přivítá řadu vzácných hostů. Rádio Bonton v pátek 30. prosince odehraje další živý koncert (Bonton LIVE). Radio City se ohlédne za hudebními událostmi roku 2011 s René Hniličkou (12-16), odpoledne Vojta Efler a Iva Lecká servírují nejlepší momenty ze své ranní show a poté už Párty zóna. Na Nový rok laďte výroční Hitparádu.

Silvestr na Rádiu Blaník

Classic FM připravuje hudební tituly z oblasti jazzu, swingu a jiných. Česká hudba zní na Nový rok od Antonína Dvořáka. Radio Contact Liberec uzpůsobí programovou nabídku v tradičním duchu. Country Radio od rána vysílá anketu o zážitcích a předsevzetí, v průběhu dne zazní známé scénky s českým humorem, nebudou chybět ani nepovedené vstupy moderátorů. V 18.00 začínají Písničky na přání. Radio Čas začíná oslavy už 30.12., kdy rozdává bedny sektu. Nejlepší okamžiky z letošních Megakoncertů laďte ve 21.00. Na Nový rok jsou součástí vysílání tradiční Hvězdná poselství Milana Gelnera.

Silvestr na Radiu Čas začíná už v pátek

Radio Černá Hora pořádá Silvestrovský mejdan s Michalem Komárkem už od 18.00. Díky živému kontaktu s posluchači tak může rádio zároveň reagovat na aktuální silvestrovské dění nejen ve východních Čechách, playlist nabídne posluchačům našlápnutý tok muziky, který je orientován na zásadní hity 80.let až po současnost. Dance Radio zve už po sedmé do Funtasy Clubu, kde vás provedou programem Radka Stratilová a Luboš Novák.

Takto loni Radio Černá Hora odpočítávalo konec roku

Rádio Egrensis má velmi nabité poslední chvíle roku 2011. Po celý víkend rozdává CD Verony s názvem Den otevřených dveří. Další soutěž o hudební nosiče pak bude vyhlášena právě 31.12., stačí odpovědět na otázku: „Jaká je ženská obdoba mužského jména Silvestr?„, více informací najdete v přiložené zvukové ukázce. Nejlepší sportovní vzpomínky, informace ze svět showbyznysu a hudební přání jsou součástí denního programu. Od 18.00 startuje výroční hitparáda a přípitek tradičně pronese majitel Rádia Egrensis – Antonín Hofman. Ethno Radio zve poosluchače na akci Hlas Tibetu (www.hlasohled.cz). Evropa 2 nevynechá proud Dance Exxtravagaza, na Nový rok v 18.00 čeká posluchače výroční hitparáda T-Music chart.

Silvestr na Radiu Egrensis

Silvestrovská soutěž Rádia Egrensis

Expresradio už dnes ve 13.00 nabídne 15 nejhranější songů ze rok 2011, dopolednem vás protáhne dvojice Bára a Štěpi. V čase 11-17 hodin čekejte Moderátorskou ročenku, v níž se ohlédnou členové týmu za uplynulým rokem. Koncertní speciály čekejte v 17.00 (Daft Punk Alive), o půlnoci (The Prodigy World’s On Fire) a na Nový rok v 17.00 (Muse Haarp). 15 nejúspěšnějších celosvětových hitů se dostane do vysílání na Nový rok v poledne. Fajn radio startuje Silvestrovský Ranní mejdan s Kazmou a Brunem, tečku za rokem 2011 udělají Dan Rakaczký a Robert Gajderovič ve výroční Fajnparádě, do studia si pozvou hosty jako Mandrage, Lunetic, Veronu a další. Na Nový rok se chystá „rapové překvapení“. Free Radio 107 FM rozdává lístky na první silvestrovskou halovku New Year’s Eve 2012.

To nejlepší z hudby na Expresradiu

Duft Punk & Prodigy – koncertní speciály

Frekvence 1 jde i na poslední den roku v duchu sloganu: „Hudba, zprávy, zábava„. Zábava představí to, co se moderátorům povedlo v roce 2011 a to už od samotného rána. Gama Rádio zve na Rockový Silvestr na Prvním náměstí v Mostě, vystoupí Blue Rocket z Teplic, rozdávat se budou dárky. Nedělní album hraje Led Zeppelin. Silvestr na rádiu Helax se nese v duchu největších hitů a zásadních událostí, za mikrofonem se vystřídají postupně všichni moderátoři. Volná zábava začíná ve 22.00, podrobnosti o obsahu nejsou známy, vše se dozvíte až při živém (a hlavně nečekaném) přenosu. Federálové budou na Radiu Hey během Silvestra v éteru od 9. do 15, hodiny. Chystá se speciálních 5 českých na stole o soukromí Bobáka a Kučery, nejlepší příběhy ze života roku 2011 a hledat se bude Myšlenka roku.

Silvestr na Frekvenci 1 – Hudba, zprávy, zábava

Rádio Haná vybírá v poslední den letošního roku ty nejlepší fórky malé školačky Darjy, Marťánek vám povypráví své nejlepší příhody a naladíte ve vysílání i nepodařanější humorné scénky, které byly v uplynulém roce odvysílány. Pepin z Hané navštíví vysílání také několikrát, o půlnoci ho čeká další z jeho novoročních projevů. V 17.00 laďte výroční Hitparádu TOP 100 s Mirkem Karáskem. Rádio Haná SkyRock hraje i na konci roku „Nejlepší rockový výběr bez zbytečných řečí“.

Silvestr na Rádiu Haná

Hitrádia zvou od 16.00 na speciální hodinu s Františko Ringo Čechem, ten vtipně okomentuje a zhodnotí uplynulý rok. Výroční Hitparáda TOP50 s Tomášem Klusem naladíte, když budete poslouchat vysílání v 17.00. Od 20.00 čkeejte Párty zónu. Hitrádio Magic v 11.00 servíruje Speciální párty s DJ Magičem. Hitrádio Magic Brno startuje den Brněnskými kuriozitami (muž se ve veřejném domě dožadoval zaplacení pomocí stravenek a jiné) a ve 20.00 nasazuje Rockovou noc. Hitrádio Orion během dne bude posluchače bavit, moderátoři představí odvážné a překvapivé situace. Silvestrovská Ranní show na Hitrádiu Vysočina glosuje vtipné momenty, odpolední přípravy na oslavy se chystají v režii Milana Řezníčka a Lýdie Lee Jakubíčkové, Silvestrovská párty zóna pod taktovkou Petr Janáčka a Jany Zuščocové se vydá i do terénu.

Silvestrovská hodina s Františko Ringo Čechem

Rádio Impuls chystá Silvestrovskou českou diskotéku. Fanda a jeho česká banda hostí členy moderátorského týmu Rádia Impuls a budou s vámi od 18. hodiny. Tradiční kolážová skladba pestřejší hudby a příspěvků od všech moderátorů uslyšíte v éteru Rádia Jih, ve vysílání se objeví až do půlnoci. To vše tak, aby posluchači nemuseli hledat své oblíbené hity na různých CD. Rádio Jihlava na Silvestra uspokojí škodolibé posluchače a nechá je nahlédnout do zákulisí natáčení spotů a vtipů – ani moderátor není člověk neomylný. Rádio Jizera je mediálním partnerem novoročního ohňostroje z benáteckého zámku, od 19.00 přenáší vše přímo do svého vysílání.

Silvestrovská česká diskotéka na Rádiu Impuls

Kiss 98 startuje Silvestrovský jukebox s Davidem Krédlem od 9. hodiny, odpolední estrádu připraví Marcel Šůcha a Martin Hájek, po šestihodinovém maratonu začíná silvestrovský Discopříběh s Michalem Davidem a Martinem Hájkem. Kiss Delta servíruje dopolední vysílání s „tajnou náplní“, odpolední výroční Kissparádu TOP50 a poté hudební MIX Silvestr.

Skutečně velká Silvestrovská párty rádia Kiss Jižní Čechy začíná už 30.12. ve 14.00 a končí o půlnoci 31.12., tedy více než 34hodinová show, nejlepší momenty laďte na Nový rok po 8. hodině, v čase 00-08 hodin čekejte Horečku silvestrovské noci. Čtyřhodinové ohlédnutí za rokem 2011 v oblasti muziky chystá rádio Kiss Hády, reprízu laďte na Nový rok. Kiss Morava dopoledne nabízí nevázanou zábavu, do níž se zapojí i posluchači. Iva a Barča vás provedou odpolednem, Kissparáda s Kubrtem je v plánu po 18. hodině.

Kiss Proton zve v 16.00 na skutečně netradiční Výroční hitparádu s Mírou Hejdou a Zbyňkem Janíčkem, hrát se budou hity od Evy a Vaška, Queen v japonštině, Schnapi krokodýl v remixu s ACDC, Ivetu Bartošouvou a její Heja Heja. Horečka sobotní noci bude doplněna o zdravice a nejlepšími vstupy moderátorů. Vysílání Kiss Publikum ozvláštní speciál Starý vs. mladý. Samozřejmě opět se rozdává spousta cen a dveře rádia budou otevřeny.

Silvestr na Kiss 98

Poslední den roku bude na Rádiu Krokodýl ve znamení nejlepšího hudebního mixu. Výroční Hitparádu odmoderuje David Deyl, začíná úderem 18. hodiny. Silvestr Rádia Krokodýl s Jirkou Wienerem a Jarou Slavíčkem laďte od 20. hodiny, Jirka Wiener bude následně i na náměstí Svobody v Brně, kde je připravena velká show. Živé vysílání doplní nepovedené vstupy moderátorů. Oldies Radio se soustředilo na Vánoce, v poslední den nezapomíná na nejlepší hudbu 60. – 80. let. Radio Proglas chystá Silvestrovský speciál pro děti v 19.15, o hodinu později je na programu večer Igora a Vaška. Silvestrovská taneční show Rádia Relax zprostředkuje vzkazy posluchačů, startuje v 19.00.

Silvestr na Rádiu Krokodýl

Rock Rádia pořádají mimořádné Rockový referendum. Volí se mezi Hard&Heavy 2011, českými peckami 2011 a Známkou punku, zatím vítězí první zmíněné Best of. RockMax zakončí rok psů a jedniček – Psí song a rozhodně ne zábava pod psa! V sobotu 31. 12. přijede do i Limonádový Joe! Na Silvestra uslyšíte i další (necenzurované) verze Psího songu. A pochopitelně spoustu dalšího. RockZone 105,9 zve na Silvestrovskou Andělskou 20 Pavla Anděla, hostem bude zástupce ředitele největšího českého vykřičeného domu, reprízu laďte v neděli v poledne.

Rockový referendum na Rock Rádiu, zpívá Marotha

Rádio Rubi ve svém dopoledním vysílání nasazuje vtípky. Od 15. hodiny se bude hrát to nejlepší z prestižní taneční hitparády Factory TOP 40, v 19.00 už je na řadě výběr nejlepších mixů LeMix de PMC. Silvestrovský Klub 90 servíruje výhradně megamixy 90. let. Rádio Sázava tento týden testuje nový seriál Osada Zmatenka, všechny díly pěkně pohromadě se chystají během dne hned několikrát.

Osada Zmatenka na Rádiu Sázava

Radio Spin zve posluchače do YES Klubu. Francie přiletí Groove Addiction a Dr Kiracki. Spolu s nimi zde zaseknou drápy další: DJ Kluba, Duch Elektropump a Vulcanik. V ceně k výběru jedna z animal masek a doplňků, welcome drink, občerstvení po celý večer. Rádio Zlín vysílá Silvestr, který bude v rukou Světáků. Ti vyrukují i s tím, co jste si nemysleli, že z rádia někdy uslyšíte. Tentokrát všichni z týmu v akci. A Světák z Rádia Zlín také na zlínském lyžařském svahu, jenž je letos centrem zlínských oslav.

Silvestr na Rádiu Zlín

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .