Signál Country Radia už i v Trutnově na 104,4 MHz

countryradio

Obyvatelé Trutnova a okolí mají od pátku 23. března možnost rozšířit počet svých rádií na svém přijímači o nový formát. Country Radio zde totiž na frekvenci 104,4 MHz zahájilo vysílání. Programem a country hudbou bude zásobeno zhruba 45 tisíc posluchačů. Přinášíme podrobnosti o novém trutnovském kmitočtu stanice ze stáje Radio Investments.

Pátek 23. března, podvečer. V tuto dobu se v Trutnově rozezněly první tóny Country Radia. Posluchači se k novému vysílacímu prostředku dostanou díky nalazení kmitočtu 104,4 MHz. Výkon tohoto kmitočtu je 200 W, podle serveru Mam.cz se signál může dostat až k necelým 45 tisícům posluchačů. Kmitočet 104,4 MHz se nachází v městské části Pilníkov.

ROZHOVOR: Důležitým milníkem pro Country Radio byl rok 2010, říká Domečka

Country Radio provozuje 14 kmitočtů na velmi krátkých vlnách, na spuštění vysílání rádia čekají obyvatelé Písku a Strakonic. Stanice disponuje též jedním kmitočtem na středních vlnách pro Prahu. Tři frekvence, které koordinovalo Country Radia, jsou kvůli bonitě v licenčním řízení. Kompletní seznam kmitočtů Country Radia hledejte na stránkách www.radiotv.cz/radio/cry.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: